Prcelanowa filiżanka, ręcznie malowana złotemPrcelanowa filiżanka, ręcznie malowana złotemPrcelanowa filiżanka, ręcznie malowana złotemPrcelanowa filiżanka, ręcznie malowana złotem
dekoracje - kubki i filiżanki-Prcelanowa filiżanka, ręcznie malowana złotem
Opis
Porcelanowe filiżanki są delikatne jak ptaki z origami. Materiał, z którego zostały wykonane, oraz geometryczne kształty sprawiają, że zdają się zrobione z kartki papieru. Świetnie prezentują się zarówno same, jak i ze spodkiem, który jest prosty, lekki, a zarazem fantazyjny niczym unosząca się na wietrze papierowa serwetka. Spodek idealnie komponuje się z filiżanką – razem stanowią spójną, piękną całość.
Filiżanki są dostępne w kilku odsłonach. Przerywane linie naniesione za pomocą kalki ceramicznej lub namalowane ręcznie złotem (imitujące zaznaczone na papierze miejsca zgięć) czy zatarte kobaltem nacięcia sprawiają wrażenie, jakby filiżanki były poskładane z kawałków. Z kolei białe – czyste – dobrze wyglądają w każdym otoczeniu.
Filiżanki można łączyć w zestawy z czajnikami, które również są dostępne w moim sklepie. Zapraszam do oglądania i komponowania własnych zestawów :)Materiały: porcelana Bone China wypalona w 1220º C
w zależności od filiżanki:
kalka ceramiczna wypalona w 830º C
kobaltowy pigment ceramiczny
dwunastoprocentowe złoto ponownie wypalone w 830º C
Wymiary: wysokość 6,4 cm, z uchem 7 cm
pojemność : ok. 150 ml
spodek: 10 cm na 10 cm


Nr przedmiotu : 1657797
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Prcelanowa filiżanka, ręcznie malowana złotem

pangziceramics

74,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu