Bull terrier  - akrylowa figurka - KUFA.designBull terrier  - akrylowa figurka - KUFA.designBull terrier  - akrylowa figurka - KUFA.designBull terrier  - akrylowa figurka - KUFA.designBull terrier  - akrylowa figurka - KUFA.designBull terrier  - akrylowa figurka - KUFA.design
anioły i figurki-Bull terrier  - akrylowa figurka - KUFA.design
Opis
Każda KUFA powstała w jednym egzemplarzu, z którego zdjęta forma, posłużyła do wykonania odlewów. Biała wersja to odlew z gipsu polimerowego, który charakteryzuje się wiernym odtworzeniem najmniejszych detali, jest niezwykle trwały i bardzo przyjemny w dotyku. Ręczne barwienie akrylu sprawia, że odcień bieli przypomina kość słoniowej. Każdą KUFĘ impregnujemy i dbając o Państwa meble, podklejamy filcem.

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2175793
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Bull terrier - akrylowa figurka - KUFA.design

KUFAdesign

449,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu