LOVE ME COUPON - kupony miłosneLOVE ME COUPON - kupony miłosneLOVE ME COUPON - kupony miłosne
akcesoria różne-LOVE ME COUPON - kupony miłosne
Opis
LOVE ME COUPON – kupony miłosne to idealny prezent dla pary. Prezent na Walentynki, rocznicę ślubu, ślub czy z okazji tego, że kogoś kochasz. Kupony miłosne są przeznaczone zarówno dla Niej jak i dla Niego. W zależności kto jest obdarowującym, a kto obdarowanym – jeden daje, drugi korzysta. Najlepsze prezenty to te, które możesz dla kogoś zrobić. Dla ukochanej osoby, możemy robić wiele, ale sprawić jej przyjemność. Kupony miłosne tylko podpowiadają, co to może być. Tylko uważaj, bo można go wykorzystać w dowolnym momencie, kiedy zechce tego Obdarowany! To doskonały prezent, który trwa dłużej niż chwilę, bo składa się z 14 chwil RAZEM. Bo do tego właśnie służą kupony miłosne- do bycia razem.

LOVE ME COUPON – kupony miłosne – to zestaw 14 kuponów prezentowych. Prezentami są przyjemności, które robisz dla ukochanej osoby. To np. wspólna kąpiel, władza nad pilotem, sprzątanie kuchni czy… DZIKA KARTA. Kupony zapakowane są w eleganckie, minimalistyczne pudełeczko. Posiadają perforację umożliwiającą odrywanie poszczególnych kart. Karty wydrukowane na grubym papierze satynowym.
Format ok. 14 x 6 cm.


Nr przedmiotu : 2020407
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

LOVE ME COUPON - kupony miłosne

Maly Wielki Design

40,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu