dziecko - książki-Podręczny Nieporadnik. Rękawiczka
Opis
"Podręczny nieporadnik. Rękawiczka" to kontynuacja "Podręcznego nieporadnika. Młotka"
- Najpiękniejszej Książki Roku IBBY 2009. Jak poprzednie tomy, jest kompletnie nieprzydatny, zupełnie niepoważny i do łez śmieszny.

Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się podobne, bo i profesor Kurzawka i adiunkt Kwas znów w roli głównej, po raz kolejny mamy do czynienia z eksperymentowaniem na pewnym obiekcie, znowu ta sama kreska Pawła Pawlaka i słowem czarowanie Wojciecha Widłaka, ale… Właśnie, o to ALE tutaj się rozchodzi! Otóż po pierwsze, światowej już sławy naukowcy uchylają rąbka tajemnicy, którym jest ich nieujawniona dotąd biografia. Nie bądźmy jednak nadmiernymi optymistami: historia życia asystenta dotyczy eksperymentów z zaledwie jednym obiektem, a profesora na… niepełnym życiorysie jego stryja.


Nr przedmiotu : 2270637
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Podręczny Nieporadnik. Rękawiczka

ZAKAMARKI

10,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu