tulinek Dziubdziak
zabawki - przytulanki-tulinek Dziubdziak
Opis
nigdy nie traci pogody ducha. Przez śmiech wyzwala dużo hormonów szczęścia, rozwesela i pomaga pokonać trudności. Jest bardzo wyjątkowym przyjacielem, a jego uśmiechnięta buźka osuszy nawet najbardziej zapłakane oczy. (ma 27 cm wysokości i skórkę z polaru, kiedy się zabrudzi kąpie się w pralce w programie dla rzeczy delikatnych 30°C) Wykonano mnie ręcznie, z sercem i duszą. Przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia. Tulinek objęty jest prawem autorskim.

Nr przedmiotu : 1983850
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

tulinek Dziubdziak

tulinki

69,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu