Retro Feelings

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

Retro Feelings to kreatywna przestrzeń, w której najważniejsze są Państwa uczucia. Pragniemy, aby emocje towarzyszące podniosłym chwilom życia nabrały jeszcze większego smaku i mocniejszych barw. To właśnie z miłości do papieru, dbałości o detale i indywidualne podejście do potrzeb każdego z Państwa powstała nasza manufaktura. Wiemy bowiem, jak ważna jest oprawa rocznic, ślubów, chrztów, komunii,uroczystości domowych. Zaproszenia, winietki, zawieszki, menu, numery stołów itp. stanowią subtelne tło i wypełniają czas oczekiwania, celebrowania, a potem wspominania najważniejszych momentów uroczystości. Projektujemy zaproszenia,winietki, zawieszki, podzięowania dla gości, numery stołów, menu, metryczki, plakaty. Słuchamy Państwa życzeń i sugestii, żeby z pietyzmem przelać je do projektu i z benedyktyńską cierpliwością stworzyć gotowy produkt. Wiemy, jak ważne są uczucia. Wszak Retro Feelings to my!

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
d*****d
OPINIE Retro Feelings
5/5
#2207180

Wszystko tak jak być powinno. Przywieszki świąteczne zgodne z zamówieniem, spełniające oczekiwania. Dziękuję za udaną transakcję.
V***z
OPINIE Retro Feelings
5/5
#1756498

Zaproszenia są prześliczne :) serdecznie polecam!
s*****e
OPINIE Retro Feelings
5/5
#1675209

Bileciki bardzo ładne , efektowne , beda sie pieknie prezentowac pod choinka ! Kontakt z twórca bardzo dobry ,polecam sklep !
CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu