Pomysły na niezapomniany kinderbal

Każdy rodzic czeka na pierwszą imprezę urodzinową dla swojego dziecka. Pierwszy rok to pierwsze wielkie zmiany – nasze maleństwo stawia pierwsze kroki, mówi swoje pierwsze mamama i tatatata, jest coraz bardziej otwarte na nowych ludzi i chętne do niekończącej się zabawy:) Pierwszy KINDERBAL musi być niezapomniany, dlatego przychodzimy z pomocą i podpowiadamy jak najlepiej przygotować się do tego dnia.

Urodzinowa girlanda to jeden z najważniejszych elementów imprezy dla naszego dziecka. Nasza propozycja to girlanda z serii Babie Lato od marki RETRO FEELINGS.

Marka słynie z dbałości o detale i indywidualnego podejścia do potrzeb klienta. Najważniejszą ideą marki są uczucia, stąd nazwa Retro Feelings. Girlanda będzie stanowiła idealną ozdobę KINDERBALU zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu.

Każda dziewczynka lubi kwiaty, dlatego na KINDERBAL małej księżniczki nie może zabraknąć tak pięknej ozdoby od marki SO CUTE SO LOVELY.

Kwiaty dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Sprawdzą się doskonale jako element, który ozdobi zarówno stoły jak i ściany. Podczas tak ważnego wydarzenia, należy zadbać o każdy detal, żeby zarówno nasze maleństwo jak i zaproszeni goście czuli się w tym dniu wyjątkowo. Ozdoby to oczywiście tylko jedna z wielu składowych imprezy. Nie możemy zapomnieć o przekąskach dla dorosłych i dla najmłodszych, o zapewnieniu dzieciom zabawy najlepiej z doświadczonym animatorem, o ewentualnych zmianach pogody, jeśli robimy imprezę na zewnątrz. Pamiętajmy również, że przede wszystkim jest to impreza dla naszych pociech, dlatego dopasujmy wszystko tak, aby to one tego dnia czuły się wyjątkowo:)

Teraz coś dla małego księcia – wspaniałe ozdoby od marki Wiewiorka i Spolka. Każdy mały miłośnik wód i statków zapragnie imprezy w stylu pirackim, a najlepiej zaakcentować to zabawnymi obrazkami, którymi możemy ozdobić zarówno jedzenie jak i miejsce zabaw. Balony to również nieodłączny element każdego KINDERBALU, dlatego możemy nimi wypełnić całą przestrzeń – od balonów napełnianych helem, które będą się unosiły, po te wyskakujące z pudełka.

Goście goście, bez nich nie ma KINDERBALU, dlatego w tym wyjątkowym dniu warto pamiętać o szczególnym podziękowaniu dla naszych najbliższych. Doskonałym rozwiązaniem są słoiczki pełne słodkości. Nasza propozycja to słoiczki od marki SLOICZEKISPOLKA. Słoiczki ozdabiane są ręcznie, dlatego są tak wyjątkowe. Projektantka marki pokazuje na swoim instagramie, jak dać słoiczkom drugie życie i dbać dzięki temu o naszą planetę, a to ogromny plus! Słoiczek – mała rzecz na wielką chwilę i na pewno ucieszy każdego dużego i małego gościa naszej imprezy.

Czego na pewno nie może zabraknąć podczas imprezy? Oczywiście tortu, który musi w doskonały sposób pasować do tematu naszego balu. Ręcznie wykonany topper  z Lukrowej Kolekcji sprawi, że zwykłe ciasto zyska oryginalny wygląd. Nasza propozycja jest od marki PRACOWNIA HENNELY. Toppery wykonane są z najwyższej jakości papieru, także nawet złe warunki atmosferyczne nie są im straszne 🙂 Poza ozdobą urodzinowego tortu, mogą posłużyć jako dekoracja pokoju 🙂

 

Wiemy, że zorganizowanie imprezy urodzinowej to nie lada wyzwanie dlatego na stronie Pakamera.pl znajdziesz te i wiele więcej produktów, które doskonale sprawdzą się podczas KINDERBAL.