Wybieramy prezent na Dzień Dziecka

Dzień dziecka to czas w którym chcemy podarować szkrabowi to co najpiękniejsze! Dla młodszych poszukujemy drewnianych zabawek lub kolorowych tipi, a dla starszych pociech książki, ubrania lub dodatki do pokoju. Sprawdźcie małą ściągawkę na wybrane pomysły na prezent na Dzień Dziecka.

Prezent dla maluszka
Dziecko do 2 lat to maleństwo, któremu największą radość sprawia zabawa na macie pełnej kolorowych i grających zabawek. Dlatego w tym wieku warto zwrócić uwagę na matę do zabawy.


Jeśli maluch taką posiada to wybrać można kolorowe, drewniane zabawki. Dla chłopca wybrać można pociąg wypełniany klockami, a dla dziewczynki kolorowe jednorożce z drewnianą tęczą do układania. To nie tylko edukacyjna zabawka, która rozwija malucha od najmłodszych lat. Taki prezent na Dzień Dziecka dodatkowo jest oryginalną dekoracją dziecięcego pokoju.


Prezent dla 3 latka
Rozbiegany trzylatek to niezliczone pomysły na zabawę i możliwości w nowych zabawkach oraz dodatkach do pokoiku. Jednym z nich jest wymarzony przez dzieciaczki namiot tipi ustawione w ogrodzie lub pokoju. Dla chłopców to tajemna kryjówka a dla dziewczynek zamek dla księżniczki, gdzie odbywają się spotkania przy filiżance herbaty. . Świetnym gadżetem wykonanym z drewna jest wózek dla lalek lub w męskiej wersji pojazd na klocki lub mały konik na biegunach. Drewniane dodatki do pokoju są trwalsze oraz są największym hitem pośród młodych mam.


Pomysłowy siedmiolatek!
To już czas na edukacyjne gry, kolorowe plakaty z alfabetem lub puzzle z ulubionym bohaterem. Ponieważ sami uwielbiamy układać puzzle od najmłodszych lat wybieramy ciekawe ilustracje, które wcale nie ułatwiają szybkiego zakończenia kolorowej łamigłówki.


Dla rozbieganych szkrabów mamy również pomysł na ciekawe przebranie nie tylko na czas balów przebierańców. Lśniący ogon to ciekawy dodatek na plac zabaw, codzienną zabawę w pokoju z rodzeństwem lub wyjście na urodziny do kolegi. Ogony uwielbiane przez dzieci mają również różową wersję dla dziewczynek. Takich wyjątkowych przeberanek szukajcie u marki Mr Tail.