Jak wybrać ciekawe naklejki na ścianę dla dzieci?

Twój szybko dorastający syn znudził się dziecięcym pokoikiem, a córeczka marzy o tym, aby latać balonem po świecie? Mamy to na fascynujące rozwiązanie. Kolorowe naklejki na ścianę dla dzieci sprawią wielką radość, a przy okazji to ciekawy pomysł na urozmaicenie pokoju szybko dorastającego malucha.


Kolorowa metamorfoza
Chcąc na nowo ozdobić dziecięcy pokój nie zawsze trzeba kupować nowych mebli, przeprowadzać generalny remont lub malować ściany na ulubiony kolor naszej pociechy. Wystarczy jeden element, który w niebanalny sposób odmieni wnętrze dziecięcego pokoiku.


Naklejki na ścianę dla dzieci to idealny pomysł na szybką metamorfozę wnętrza dziecięcego świata. Wystarczy kilka minut, aby samodzielnie przykleić dekorację do ściany. Najbardziej klasyczne naklejki to złote i kolorowe kropki, gwiazdki oraz serduszka. Dekoracje na ścianę można wybrać zarówno w klasyczne, kolorowe grochy jak również coś niespotykanego. Wzory stworzone specjalnie dla miłośników dinozaurów, wielbicieli strażaków oraz księżniczek lub kolorowe mapy dla przyszłych podróżników po świecie.


Dla młodych marzycieli
Naklejki ścienne w prosty sposób odmienią dziecięcy pokój. Przydadzą się, kiedy córka wyrośnie z klasycznych różowych ścian przeznaczonych dla małej księżniczki i zapragnie młodzieżowego akcentu np. w formie czarnych drobnych serc. Poratują, kiedy syn zmieni plany na przyszłość i zamiast być strażakiem postanowi żeglować po oceanach lub będzie chciał zostać kosmonautą i dotykać gwiazd na niebie. Wystarczy tylko zmienić naklejki na ścianę, a dziecko na pewno ucieszy się z cudownego wsparcia niezliczonej ilości nowych, dziecięcych marzeń.


W poszukiwaniu przygód
Marzenia nie znają granic, dlatego warto znać szybkie rozwiązania na stale poszerzający się horyzont małych odkrywców. Naklejki na ścianę pełnią nie tylko funkcje dekoracyjne ale dodatkowo pomogą w nauce alfabetu lub w ciekawy sposób zachęcą do poznania nowych zakątków na świecie. W końcu każdy wielki odkrywca zaczynał od podroży palcem po mapie.


Naklejki dla małych artystów
Kolejnym rozwiązaniem dla małych artystów są naklejki do pokoju dziecinnego, które w skuteczny sposób chronią ścianę przed zabrudzeniami. Zmywalna powłoka przyzwoli na kolorowe malunki po ścianach. To powierzchnia typu tablica do pisania kredą, która nie zajmie dodatkowego miejsca w pokoju malucha, a na pewno dostarczy wiele radości dla małych malarzy.


Pamiętajmy, że dzieci jak mało kto są gotowe na stałe zmiany i ciągle poszukują nowych inspiracji oraz niebanalnych rozwiązań. Pomóżmy rozwijać kreatywność i bezustannie podsycajmy marzenia młodych odkrywców. Sprawdź wszystkie dostępne wzory na Pakamera