Wybieramy huśtawki do domu i ogrodu

Domowe huśtawki cieszą się coraz większą popularnością. I nic dziwnego, w końcu kochają je nie tylko dzieci. Huśtawki w ciekawy sposób organizują przestrzeń wypoczynkową, są doskonałym miejscem relaksu i oryginalnym elementem wystroju. Huśtawka w domu? Czemu nie! Oto garść inspiracji na najpiękniejsze huśtawki do twojego domu i ogrodu, które pozwolą ci pobujać przez chwilę w obłokach.

W stylu vintage
Cudowna huśtawka Vintage od marki SweetHomesWorld będzie piękna ozdobą wnętrza urządzonego w stylu boho. Jej romantyczny wygląd sprawdzi się w pokoju małej książeczki, ale będzie też doskonała ozdobą sypialni starszych domowników. Z powodzeniem możesz ją zawiesić w salonie, gdzie w ciekawy sposób podzieli przestrzeń i wprowadzi klimat hygge do twojego mieszkania.

Do chłopięcego pokoju
Kto powiedział, że huśtać się mogą tylko księżniczki? Okrągła huśtawka Blue Velet od marki COZYDOTS będzie oryginalną dekoracją chłopięcego pokoju. Została wykonana z klejonego drzewa sosnowego, zawieszona na miękkim bawełnianym sznurze z pięknym, aksamitnym siedziskiem. W ofercie marki znajdziecie również huśtawki w innych, cudownych kolorach i wzorach.

Pleciona
Pleciona huśtawka od Home Design kształtem nawiązująca do hamaka przełamie klimat salonu urządzonego w stylu skandynawskim lub loftowym. Do tego kilka miękkich poduch, dobra książka… Trochę się rozmarzyliśmy, ale ta huśtawka jest naprawdę idealna!

Podwieszany sprzęt gimnastyczny
Huśtawka może być świetnym przyrządem do ćwiczeń. Podwieszane huśtawki od marki OlokaGruppe wykorzystywane są w profesjonalnych gabinetach fizjoterapii i pomagają już najmłodszym dzieciom w gimnastyce i rozwijaniu zdolności ruchowych. Jak zadbać o zdrowie przedszkolaka i uczniaka? Zachęcać go do jak najczęstszej aktywności, na przykład zawieszając w jego pokoju taką huśtawkę!

Do domu i ogrodu
Huśtawki pięknie prezentują się zawieszone w ogrodzie czy na tarasie. Jeżeli wybierzesz sznurkową, wykonaną sztuką makramy nadasz temu zakątkowi wyjątkowego klimatu boho. Do tego proste, sosnowe meble i świece. Ogród idealny!

W poszukiwaniu wymarzonej huśtawki do domu lub ogrodu zajrzyjcie do naszej selekcji HUŚTAWKA, gdzie nasi styliści przygotowali dla was specjalną selekcję.

mag

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.