Wybierz najpiękniejszą pościel dla swojego dziecka

Pościel dla dzieci jest nie tylko uzupełnieniem wystroju wnętrza pokoju malucha, ale może sprawić, że sny naszych dzieci będą kolorowe i spokojne. Warto rozejrzeć się co oferują polscy projektanci ponieważ ich oferta jest bardzo różnorodna. Znajdziecie tu zarówno motywy florystyczne, geometryczne jak i skandynawskie. Sprawdźcie sami!

BOLO / POŚCIEL

Twórcy pościeli z marki Bolo stawiają na autorskie wzory dla najmłodszych. Motywy przewodnie to delikatna roślinność, dżungla, listki i kwiaty. Pod taką kołderką i na takiej poduszeczce nasze pociechy będą smacznie spały a pobudki staną się przyjemnością.

BOLO / POŚCIEL

Malutkie dzieci przez pierwsze miesiące swojego życia kształtują i rozwijają swoje zmysły, w tym zmysł wzroku. Dlatego największa stymulacją jest dla nich gra kontrastów i geometryczne kształty na jednolitym tle. Takie zabiegi stosuje w swoich produktach marka Nukko Design. Jeśli od pierwszych chwil chcecie stymulować rozwój maleństwa otulcie go taką właśnie pościelą. Inspiracją dla projektantów stał się skandynawski design, który idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje dziecięcych pokoików.

NUKKO DESOGN / POŚCIEL

Jeśli natomiast jesteście minimalistami to warto rozejrzeć się za prostą, białą pościelą. Jak jednak sprawić by stała się niebanalnym elementem sypialni malucha? Niezwykły pomysł na to ma marka MAKALULU, która w umiejętny sposób użyła zdjęć uroczych, leśnych zwierzaków by stworzyć kolekcję unikalnych kompletów pościeli. Prosta, a przy tym wyrazista i przyciągająca wzrok. Bardzo przyjemne w dotyku poduszki i kołderki sprawi,ą że zasypianie stanie się jeszcze większą przyjemnością. Bo któż nie chciał by odpływać w krainę snów będąc wtulonym w króliczą buźkę 🙂

MAKALULU / POŚCIEL DLA DZIECI

Wybierając pościel dla dziecka oprócz designu należy wziąć pod uwagę również jakość materiałów, to czy posiadają atesty, czy są przyjemne w dotyku i jak zachowują się po długim czasie użytkowania i prania. Tak dobrane poszewki na poduszki i kołderki posłużą naszym dzieciom na dłużej.

NUKKO DESOGN / POŚCIEL

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.