Pasiasty Stworek Opinie

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
Świetny produkt ,transakcja bez problemu,dobry kontakt.
JU
Justyna 2021-04-23
Pudelko z paprocia bardzo ladne:)
WI
Wioletta 2013-12-17
dziękuję bardzo za pięknie wykonaną kosmetyczkę
Katarzyna 2013-08-16
Przesyłkę otrzymałam, w jak najlepszym stanie i jestem mega zadowolona z zamówionych rzeczy wykonanych przez - "Pasiasty Stworek", a zakupy w Pakamerze to czysta przyjemność i zadowolenie.
ZO
Zofia 2013-03-20
Fajne, pomysłowe, niedrogie, szybko dostarczone - dziękuję
MA
Małgorzata 2012-10-30
super, jest taka jak myślałam
ZO
Zofia 2012-06-14
Witam, dzisiaj doszła do mnie ta piękna bransoletka:) Dziękuję i pozdrawiam. :) Paulina Pracz.
PA
Paulina 2012-03-06
bransoletka jest piękna dziękuję też za szybką przesyłkę, pozdrawiam serdecznie
MA
Małgorzata 2012-01-30
Otrzymałam pudełko, jest śliczne, bardzo dziękuję :-)
AN
Anna 2011-12-07
Śliczna bransoletka, która zgrabnie wygląda nawet na grubszym nadgarstku. Pięknie pasuje do czarnych swetrów. Polecam.
AG
Agnieszka 2011-09-14
To byl prezent dla przyjaciolki mieszkajacej za granica ,dlatego tak pozny komentarz; ale............ Zachwyt nie mial konca , podkladki sa cudowne , koloryt niesamowity i bardzo profesjonalnie wykonane ,perfekcja w kazdym szczegole , dziekuje bardzo Monika
EW
Ewa 2010-11-29
Jestem bardzo zadowolona z zakupów u was - mają swój "klimat", są niepowtarzalne i cieszą oko! Przesyłki i informacje o nich spełniają wszystko,czego od takiego sklepu oczekuje kupujący.
JO
Joanna 2010-07-16
Przepiękne pudelko , świetnie wykonane ! Jestem bardzo zadowolona !
DO
Dorota 2010-03-24
Poduchy przepiękne, tasiemki dodają uroku :)
JO
Joanna 2010-03-17
Dziękuję za sprawną transakcję, oraz przede wszystkim za paterę, która jest piękna, bajecznie słoneczna i wnosząca ciepło do mojego domu:)))
MA
Magdalena 2010-03-04
Zakupy w Pakamerze to najpiękniejsze i najmilsze zakupy jakie udało mi się do tej pory robić- zarówno pod względem obsługi, jak i oferowanych produktów. Zaskoczył mnie profesjonalizm i uprzejmość artystów, oraz wyjątkowość prezentowanych przedmiotów. To były moje pierwsze ale z całą pewnością nie ostatnie zakupy w Pakamerze. Będę polecała rodzinie i znajomym. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam:-)
JU
Justyna 2009-10-06
Bardzo dziękuję za piękną przesyłkę. Dostając lampiony, poczułam wręcz jesienny zapach liści;-)
PA
Paulina 2009-09-11
Śliczne lampiony, starannie zapakowane. :))
JO
Joanna 2009-09-01
przesylka dbale i bezpiecznie zapakowana dotarla na miejsce szczesliwie. pozdrawiam
SA
Sandra 2008-06-18
Wciąż jestem pod WIELKIM pozytywnym wrażeniem, choć paczka pszyszła już parę dni temu. Wasza stronka to Wielkie odkrycie :)
AN
Antonina 2008-04-11
Jestem bardzo miło zaskoczony. Paczka przyszła na czas (3 dni od zapłaty - pocztą polską). Sam produkt - świetne wykonanie, zgodny ze zdjęciami i opisem. Polecam artyste i serwis.
MA
Mateusz 2008-01-31
Spóźniony, ale bardzo pozytywny komentarz dla artysty!
AG
Agnieszka 2008-01-23
LAMPIONY W LISTKI DAJĄ PRZYJEMNE CIEPŁO GDY ZAPALISZ W NICH ŚWIECZUSZKĘ:-) AGA2
AG
Agnieszka 2007-12-28
Pudełko jest prześliczne! Bardzo dziękuje za super dokładne zabezpieczenie przesyłki. Polecam zakupy u edikart :)
MA
Marta 2007-12-12
Bardzo ładne pudełko! :-)
JU
Justyna 2007-11-27
dotarło bez problemów, szybko i bezwypadkowo
MA
Marta 2007-11-22
Pracan na zamowienie nie wymaga chyba komentarza :) podoba się bardzo i przepraszam ze tak dlugo zajelo kupienie tej pracy.
DO
Dorota 2007-06-11
Dzisiaj właśnie dostarczył je listonosz i zastanawiam się nad drugą partią ;) mam nadzieję że będzie to realne.
DO
Dorota 2007-04-26
wszystko super, podstawka śliczna-będzie ładny prezent na święta:). Opakowane baaardzo solidnie i estetycznie.
AN
Anna 2006-12-12
Podstawki bardzo ładne - jak na zdjęciu. Szybka przesyłka. Pozdrawiam
IZ
Izabela 2006-12-02