A czemu nie Opinie

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
przeglądaj produkty A czemu nie »


Bardzo, ale to bardzo polecam. Torebka jest idealna! Wykonanie pierwsza klasa. Jestem bardzo zadowolona, był to mój pierwszy zakup ale na pewno nie ostatni.
IZ
Izabela 2015-10-12