MOIKA DESIGN

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

MOIKA design powstał z naszej tęsknoty za pięknem i oryginalnością przedmiotów codziennego użytku. Jesteśmy młodymi polskimi projektantami, z bogatym doświadczeniem w dziedzinie designu i architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i sprzedażą : pościeli , wieszaków , oświetlenia oraz innych artykułów wyposażenia wnętrz.. Jesteśmy atrakcyjną alternatywą dla identycznych, wytwarzanych masowo produktów zagranicznych, jak również dla tych rodzimych, których stylistyka przywodzi na myśl odległe już czasy. Nie boimy się tego powiedzieć wprost - nasze wyroby są po prostu ładne, pomysłowe i nowoczesne. Pracujemy z pasją i jeśli coś nie do końca spełnia nasze oczekiwania, poprawiamy to, aż osiągnie doskonałość. Lubimy eksperymentować zarówno z kolorami jak i wzorami. Nie mniej ważna jest też dla nas praktyczna funkcjonalność, tego, co projektujemy. Połączyliśmy te dwie rzeczy w jedną całość i tak powstały nasze produkty.

 

OPINIE MOIKA DESIGN

d********k
★★★★★

Super . Zamówiona ławka mnie nie rozczarowała - solidna , ładnie wykonana . Stały kontakt z sprzedającym . Na pewno wkrótce znowu skorzystam z zakupów .
2*****t
★★★★★

Bardzo ładnie wykonana ławeczka, dostarczona zdecydowanie szybciej niż się spodziewałam
M*******8
★★★★★

Bardzo ładny, praktyczny wieszak. Ciężki, starannie wykonany. Dokładnie takiego oczekiwałam :) Dziękuje
a*****j
★★★★★

Wieszak pięknie wykonany i wykończony. Zamówienie spersonalizowane, idealnie dopasowane do potrzeb. Polecam serdecznie. AK
M********a
★★★★★

Piękna lampa, wykonana bardzo starannie! Świetnie wygląda w moim korytarzu. Serdecznie polecam :-)
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu