Zestaw talerzy deserowych.Zestaw talerzy deserowych.Zestaw talerzy deserowych.Zestaw talerzy deserowych.Zestaw talerzy deserowych.Zestaw talerzy deserowych.Zestaw talerzy deserowych.
kuchnia - patery i talerze-Zestaw talerzy deserowych.
Opis
Prezentowany zestaw pięciu talerzy oraz pięciu mniejszych pomocników i pięciu małych sosjerek. Wykonany z gliny szamotowej, wypalony w temperaturze 1100 stopni. Pokryty szkliwem w różowym odcieniu. Zdobiony w ciekawe i niepowtarzalne wzory. Zdobienia wykonane są ręcznie, dlatego mogą się od siebie różnić. Zestaw przeznaczony do kontaktu z żywnością. Zestaw jak każde rękodzieło należy myć reczanie, bez użycia zmywarki.
Talerze wykonane są ręcznie bez użycia formy ,maja nieregularne linie w kształcie koła. Każdy talerz oraz pomocniki są inne, niepowtarzalne. Zawierają widoczne dotknięcia rąk. Można w niektórych miejscach odczuć szorstki szamot. To wszystko czyni je wyjątkowymi. Zewnętrzna strona nie jest szkliwiona. Niektóre monitory mogą nieznacznie zmieniać odcienie ceramiki.
Duże talerze ok 17 cm
średnie ok. 11 cm
sosjerki ok. 7 cm

Nr przedmiotu : 2520743
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Zestaw talerzy deserowych.

Galeria Pod Rotuzem

320,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu