Farbotka

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Farbotka to młoda prężnie rozwijającą się firma z branży modowej. Marka zaistniała kilka lat temu i bardzo szybko znalazła rzeszę odbiorców nie tylko w Polsce ale także poza granicami kraju. Głównym celem, jaki postawiła sobie marka Farbotka, była chęć wyjścia naprzeciw potrzebom kobiet, co wiązało się ze stworzeniem torebek, które zachwycają swą prostotą i elegancją. Wszystkie torebki są wykonywane ręcznie z niezwykłą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Elegancji dodają im kunsztowne, wielobarwne słowiańskie hafty, które jednocześnie stanowią charakterystyczny znak marki Farbotka. Torebki dzięki nowoczesnemu designowi stanowią idealne uzupełnienie każdej kobiecej stylizacji, dzięki czemu zachwycają nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

OPINIE Farbotka

e*******2
★★★★★

Bardzo dobre wykonanie. Torba śliczna.
n***a
★★★★★

Jestem zachwycona!!!! Zanim jeszcze wyjęłam torebkę, ucieszyło mnie wszystko to, co ją otaczało! Dziękuję ogromnie za tę radość i prześliczną torebeczkę!!!
z********i
★★★★★

Robienie zakupów na Pakamerze to sama przyjemność! Ogromny wybór unikatowych produktów od wyjątkowych twórców. Wysyłka szybka, a każda paczka pięknie zapakowana.
i*******5
★★★★★

Bardzo szybka wysyłka i miły kontakt!
d******s
★★★★★

Ekspresowa wysyłka, torebka taka jak w opisie, miłe akcenty zauważone przy otwieraniu paczki:) Dziękuję i pozdrawiam ciepło!
CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu