Karolina Audycka

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Handmade with love... Mam na imię Karolina, jestem absolwentką grafiki i wzornictwa. Urodziłam się i wychowałam na Mazurach i tu po latach poszukiwań i wojaży ponownie osiadłam. Tu odnalazłam siłę i inspirację, aby pasję zamieniać w pracę. Tu w pracowni odziedziczonej po dziadku tworzę projekty inspirowane lokalną kulturą. Inspiruje mnie natura, faktury i kolory moich tkanin odwzorowują otoczenie w którym na co dzień funkcjonuje. Mnogość kolorów, materiałów i casualowy luz, oraz prostota formy to coś, co wyróżnia moją markę, a wygoda i jakość wykonania przyświeca wszystkim moim realizacjom.

 

OPINIE Karolina Audycka

A*****T
★★★★★

Wszystko super! Torba piękna🙂
d****a
★★★★★

Świetna torba - prosta i zarazem oryginalna. Zaskoczyła mnie lekkością! Dziękuję za indywidualne zamówienie. Kontakt z projektantką bez zarzutu:)
I*****r
★★★★★

Torebka jest świetna, pięknie wykonana, fantastyczny model i materiał! Dziękuję:)
v*****a
★★★★★

Torba rewelacyjna. Gruby i solidny materiał, wykonanie bardzo ergonomiczna- 2 paski do wyboru (dłuższy można odczepić, bardzo pojemna. Wykonawca też bardzo kontaktowy. Spełnił moją prośbę odnośnie wyglądu torby za co dziękuję. Polecam całym sercem.
d*******a
★★★★★

Torba lekka- o to mi chodziło. Bardzo ładny kolor, pojemna. Bardzo fajny fason. Dobrze uszyta. Na wiosnę- lato, idealna.
CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu