Świecznik na podgrzewacz dekoracja ślubnaŚwiecznik na podgrzewacz dekoracja ślubnaŚwiecznik na podgrzewacz dekoracja ślubnaŚwiecznik na podgrzewacz dekoracja ślubna
świeczniki i świece-Świecznik na podgrzewacz dekoracja ślubna
Opis
Świecznik na podgrzewacz, popularną świecę tealight lub szkatułka na Twoje skarby. Dekoracja ślubnego stołu bądź domowego zacisza. Ręcznie wycinane szklane ściany połączone cyną tworzą prostą prostą geometryczną bryłę. Stwórz w swoim domu ciepły nastrój w zimne jesienne wieczory. Dostępny w trzech kolorach.

wys. ok. 6 cm
szer. ok. 11 cm

*Używać należy wyłącznie tak, by płomień świeczki skierowany był ku otwartej ściance. Płomień skierowany bezpośrednio na szkło spowoduje uszkodzenie Szklarni.

UWAGA: Oferta dotyczy wyłącznie świecznika. Świeczka, ani pokazane na zdjęciach dodatki nie są załączone do przesyłki.

JAK DBAĆ O ŚWIECZNIK?
Jeśli zależy Ci na tym, by twoja szklarnia była zawsze jak nowa, należy przestrzegać pewnych zasad. Szklarnię należy ostrożnie przecierać suchą ściereczki z mikrofibry, należy unikać stosowania chemikaliów. Kolor łączeń powstaje w wyniku reakcji chemicznej wywoływanej przez nałożoną patynę. Jeśli zauważycie niewielkie zmiany w kolorze łączeń Szklarni, są one spowodowane dalszą naturalną reakcją chemiczną patyny z powietrzem. Regularne nakładanie wosku chroni patynę.


Nr przedmiotu : 1901961
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Świecznik na podgrzewacz dekoracja ślubna

Szklarnia

99,00 PLN
RODZAJ
  • CZARNY 99,00 PLN

  • MIEDZIANY 99,00 PLN

  • SREBRNY 99,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu