AKWARELOWE KAKTUSY 002 A4AKWARELOWE KAKTUSY 002 A4AKWARELOWE KAKTUSY 002 A4AKWARELOWE KAKTUSY 002 A4AKWARELOWE KAKTUSY 002 A4AKWARELOWE KAKTUSY 002 A4AKWARELOWE KAKTUSY 002 A4
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-AKWARELOWE KAKTUSY 002 A4
Opis
*AKWARELOWE KAKTUSY *to licząca szesnaście zielonych i pięć fioletowo/czarnych prac seria ręcznie malowanych kaktusów. Grafiki wykonane akwarelami. Powstałe prace zostały zeskanowane w rozdzielczości 600dpi, następnie delikatnie dopracowane w programie graficznym by w końcowej wersji stać się posterami, które dziś można zakupić. Część prac dostępna jest tylko w formacie A4 lub A3, a część nawet w formacie B2, czyli 50x70cm. Printy posiadają fakturę papieru z oryginalnego skanowanego pliku (patrz fragment grafiki 10x10cm).
Proces powstawania prac został uwieczniony w postaci filmiku, który znajduje się na mojej stronie internetowej.

WYKONANIE
akwarela | papier Aquafine Watercolour England | grafika komputerowa

CENA
cena obejmuje wysokiej jakości wydruk cyfrowy na papierze kredowy lub błyszczącym o gramaturze 150g. W przypadku prac z czarnym tłem wydruk jest na papierze fotograficznym matowym.
A4 - 50 pln | A3 - 70 pln | 50 x 70 cm - 150 PLN

Nr przedmiotu : 1374668
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

AKWARELOWE KAKTUSY 002 A4

ILOBAHIE

50,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu