Anioł złote skrzydła
anioły i figurki-Anioł złote skrzydła
Opis
Trójwymiarowa, siedząca postać anielska wykonana z porcelany w odcieniu delikatnego ecru. Jest to zaprojektowana i wykonana przeze mnie w mojej małej pracowni we Wrocławiu miniatura rzeźbiarska dedykowana kolekcjonerom aniołów i świętom Bożego Narodzenia. Prace nad tą figurką trwały ponad rok. Dziś już, ta uskrzydlona, nieco zawstydzona swym ziemskim bytem postać, może trafić prosto z moich rąk w twoje i jako ucieleśnienie boskiego posłańca, wnieść do twojego domu wyjątkowy, magiczny nastrój.
Anioł jest sygnowany autorskim logo. Do wysyłki pakowany jest w tekturowe, ekologiczne pudełko z wełną drzewną jako wypełniaczem. Tak zabezpieczona porcelana nie jest narażona na uszkodzenia podczas transportu.


Nr przedmiotu : 1940692
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Anioł złote skrzydła

STUK PUK Barbara Śniegula

249,00 PLN
Ulubione
Płacę później
Inne przedmioty od projektanta STUK PUK Barbara Śniegula
Inne przedmioty z anioły i figurki
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu