Szkatułka pojemnik szklany na biżuterię ślubSzkatułka pojemnik szklany na biżuterię ślubSzkatułka pojemnik szklany na biżuterię ślubSzkatułka pojemnik szklany na biżuterię ślub
pojemniki na biżuterię-Szkatułka pojemnik szklany na biżuterię ślub
Opis
Szklarnia nr 5 to szkatułka, pudełko, w którym umieścisz najcenniejsze drobiazgi. Ochroni cenną biżuterię, ozdobne kamienie, guziki i każdy cenny dla Ciebie przedmiot. Stylowy dodatek do dekoracji ślubnej i ochrona dla obrączek ślubnych. Dostępna jest w trzech kolorach wykończenia.

Szkatułka wykonywana jest ręcznie ze szkła o grubości 2 mm. Ręcznie wycinane kawałki szkła, po dokładnym oszlifowaniu owijane są taśmą miedzianą. Następnie poszczególne elementy lutuje się za pomocą stopu cyny. Na końcu procesu szkatułka jest dokładnie czyszczona, patynowana na odpowiedni kolor i zabezpieczana woskiem.

Wymiary Szklarni nr 5:
Wysokość ok. 3 cm
Szerokość ok. 10 cm


JAK DBAĆ O SZKLARNIĘ?
Jeśli zależy Ci na tym, by twoja szklarnia była zawsze jak nowa, należy przestrzegać pewnych zasad. Szklarnię należy ostrożnie przecierać suchą ściereczki z mikrofibry, należy unikać stosowania chemikaliów. Kolor łączeń szkiełek powstaje w wyniku reakcji chemicznej, jaką powoduje nakładany kwas patyny. Jeśli zauważycie niewielkie zmiany w kolorze łączeń Szklarni, są one spowodowane dalszą naturalną reakcją chemiczną z powietrzem. Regularne nakładanie wosku na łączenia zapobiega zmianom.

Nr przedmiotu : 1661144
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Szkatułka pojemnik szklany na biżuterię ślub

Szklarnia

129,00 PLN
RODZAJ
  • CZARNA 129,00 PLN

  • MIEDZIANA 129,00 PLN

  • SREBRNA 129,00 PLN

Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu