dla domu-Do Zadań Specjalnych
Opis
Objętość: 500ml
Bardzo starannie zadbałyśmy o to, by pomimo swej niepowtarzalnej mocy nasz Mistrz Do Zadań Specjalnych był bezpieczny dla ludzi i środowiska. Własnoręcznie przygotowałyśmy maceraty roślinne i starannie dobrałyśmy naturalne olejki eteryczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyrzucisz z domu niebezpieczną, chorobotwórczą chemię. Najtrudniejsze zabrudzenia usuniesz bez użycia rękawiczek i innych środków ochrony. Podczas sprzątania nie będziesz wprowadzać kwarantanny i zakazu zbliżania się do czyszczonych miejsc ;) Nie będziesz martwić się, czy pucowane powierzchnie spłukane są wystarczającą ilość razy. Po użyciu Mistrza w domu zostanie blask i dobrodziejstwo aromaterapii.
Poznajcie bliżej tę ponadczasową osobliwość. Do Zadań specjalnych KLAREKO jest tak wszechstronny, że bezproblemowo:
* rozprawi się z kamieniem, osadami, rdzą oraz pleśnią, * wyczyści i odkazi muszlę oraz deskę toaletową, * wyczyści i nabłyszczy urządzenia ze stali nierdzewnej, * zastąpi płyn do zmiękczania tkanin (już 50ml wystarczy na 1 pranie), * zastąpi płyn do mycia podłogi (użyj 50ml Mistrza na 4l wody), * zastąpi nabłyszczacz do zmywarki.
JAK UŻYWAĆ Płynu Do zadań specjalnych
Po prostu spryskaj zanieczyszczone miejsca. Postaraj się nie dopuścić do zaschnięcia płynu. Po 10-20 minutach przetrzyj i spłucz wodą.
(Różowy Grejpfrut, Mięta) Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus paradisi, Mentha piperita), wyciągi z różowego grejpfruta i mięty na bazie 20% wodnego roztworu kwasu o


Nr przedmiotu : 1973179
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Do Zadań Specjalnych

KLAREKO

24,90 PLN
RODZAJ
  • GREJP MIET 24,90 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu