ZABA PUFY

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Piękne worki sako, pufy i poduszki powstałe z myślą o nowoczesnych wnętrzach, bazując na ciekawych, wytrzymałych tkaninach oraz profesjonalnym wykonaniu. Kreujemy w odpowiedzi na potrzebę uniwersalnych, designerskich i spersonalizowanych mebli, zachowując całkowicie praktyczność użytkowania. Tworzymy artykuły głównie z futra, aby wnieść do Waszych domów trochę góralskiego ciepła i uroku z naszego klimatu :). Doświadczenie w pracy w branży meblarskiej pomaga nami dobierać materiały tylko najwyższej jakości. Tworzymy produkty nowoczesne i praktyczne. Przytulne, wygodne, jedyne w swoim rodzaju. Są absolutnie niezbędne do wykończenia wnętrza.

 
zaba-pufy-sklep.jpg

Wywiad z ZABA PUFY

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Pomysł stworzenia marki pojawił się już po zdanej maturze. Potrzebowałam jednak czasu na zebranie doświadczenia i odwagi :) Chciałam otworzyć firmę w branży produkcyjnej zajmującej się poduszkami ozdobnymi, ponieważ wymaga kreatywności, a sama branża wielozadaniowości, która jest jedną z moich zalet. Worki sako z tkanin obiciowych i futer pojawiły się jako temat nowy na rynku krajowym - warto było z tego skorzystać, zwłaszcza, że dobrze sprzedawały się na rynku zagranicznym. Dostrzeżenie pewnych własnych cech charakteru, swoistej luki na rynku krajowym oraz chęć pójscia w ślady mamy - praca w branży meblarskiej - zadecydowały o powstaniu ZABY.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Chciałam, aby nazwa była krótka, łatwa do zapamiętania także dla obcokrajowców i wiązała się z moim nazwiskiem- ZABA od Zabrzyńska.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Zwolniłam się z pracy i zrobiłam kurs szycia.

zaba-pufy-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki? Ciekawi ludzie, których spotykam, nieprzewidywalność zleceń, słowa uznania za wykonany produkt.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym? Futerkowa pufa - worek sako FurBaby uszyty na kształt fotela, dający zarówno możliwość leżenia, jak i  siedzenia z oparciem z długim włosem imitującym futerko lisa.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Z futer, tkanin obiciowych wodoodpornych.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Poszukuję trendów wnętrzarskich, aby dobrać kolor tkaniny lub jej wzór oraz nietuzinkowych krojów działających na wyobraźnię. Po  kilku próbach uszycia powstaje krój idelany.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Są to produkty będące zarówno milszym i ładniejszym zamiennikiem artykułów podstawowych potrzeb, jakim są krzesła lub sofy, jak i nietuzinkowym, dodatkowym elementem wystroju wnętrz.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Tworzę spersonalizowane produkty pod względem wymiarów dopasowanych do potrzeb klienta oraz niestandardowego łączenia kolorów. Czasami zdarza się prośba o wykonanie produktu z tkaniny dopasowanej do innych mebli w domu klienta.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...
Futerkowa pufa z króliczymi uszami.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach? Na wygodę, wygląd zewnętrzny - barwa, rodzaj tkaniny oraz jakość wykonania.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Osoba poszukująca niestandardowych elementów wystroju wnętrz, ceniąca sobie wygodę oraz prezentację produktu na tle całego pomieszczenia.
Czym zaskakują Cię klienci? Życzliwością w dostarczeniu opinii zwrotnej o produkcie.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy? Chęć upiększania wnętrz, sprawiania radości dzieciom, którym rodzice kupują fajną pufę, podnoszenia im komfortu życia.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? W trendach wnętrzarskich i modowych- na blogach, targach, w projektach architektów.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Wygodny i dopasowany do mojego charakteru. Luźny i bez ekstrawagancji, ale dopracowany.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... Butów dopasowanych do ubioru, koloru czerni i bieli, przejrzystości.
Dzień w pracy zaczynam od... Pracy przy komputerze - maili, zamówień potrzebnych materiałów oraz zrobieniu listy zadań.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... Życzliwych ludzi wokół mnie.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu