Z SZUFLAD UMYSŁU

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

„Z Szuflad Umysłu” to pracownia, która myśli w sposób nieszablonowy. Tworzy rozwiązania niespotykane nigdzie indziej. Buduje od podstaw, eksperymentuje, szuka i sama siebie zaskakuje. Jej Założycielka nie lubi „siedzieć” w jednej szufladzie. Kocha za to w pełni wykorzystywać możliwości ludzkiego umysłu. To dlatego znajdziecie tu Państwo ciekawe pomysły na prezenty dla siebie i bliskich, poczynając od autorskiej biżuterii, przez zabawny świat tyciTulków, oryginalne portrety rysowane ze zdjęć, na spersonalizowanych zakładkach do książek kończąc. Zanurz się chociaż w jednej Z SZUFLAD UMYSŁU i obudź w sobie ciekawość dziecka! Zapraszam :)

 

OPINIE Z SZUFLAD UMYSŁU

J*****
★★★★★

Transakcja przeprowadzona bezproblemowo, szybko przy świetnym kontakcie ze sprzedawcą. Zakupiony tyciTulek okazał się wspaniałym, oryginalnym pomysłem. Szczerze polecam.
s********0
★★★★★

Konkretna, zdolna, kreatywna ❤️ Najwspanialsza Artystka, ever! ❤️ Dziękuję, dziękuję, dziękuję! ❤️ Wrócę tu nie raz ❤️
a*****k
★★★★★

Śliczny naszyjnik. Dziękuję.😊
s**k
★★★★★

Zamówiony naszyjnik projektanta Akinom Akjos jest śliczny, a opakowanie fantastyczne! jestem bardzo zadowolona z zakupu, a także z wszystkich innych dokonanych do tej pory zakupów w Pakamerze Silk
M*****P
★★★★★

Kolczyki zachwycające! Dodatkowo niezwykle poruszył mnie list od artystki z podziękowaniem za zakup.
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu