WikliBox

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

WikliBOX istnieje od początku roku 2018. Prowadzona przez młodych ludzi z głowami pełnymi pomysłów i mnóstwem pozytywnej energii. Nasza marka tworzy piękne wyroby z wikliny dla każdego, od cudownych wiklinowych wózków i kołysek dla dzieci, przez modne kosze rowerowe, po piękne i wygodne kosze dla zwierząt. A to tylko namiastka tego co ma do zaoferowania nasz butik. W WikliBOX tradycję łączymy z nowoczesnością... ;) Kupując bezpośrednio w butiku WikliBOX klient automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na jednorazowe zawarcie umowy z Pocztą Polską lub firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów na nadanie przesyłki w imieniu i na koszt sprzedającego.

 

OPINIE WikliBox

e*****r
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
I*****W
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
M*****i
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
N*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
m*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam projektanta
wiklibox-sklep.jpg

Wywiad z WikliBox

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Marka WikliBOX powstała z miłości do tradycji. Wyroby z wikliny to od lat są wizytówka Podkarpacia, nie zastanawiając się długo z głowami pełnymi pomysłów i pozytywną energią postanowiliśmy tradycję wikliniarską połączyć z naszą nowoczesną interpretacją.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Inspiracją byli rodzice narzeczonego, którzy wyplatają piękne wiklinowe cuda, które przez lata nie były doceniane. Ich potencjał
 hurtowo rzucony na a samochód znikał gdzieś za zakrętem. Więc nie marnując więcej czasu przywieźliśmy kosze do krakowskiego akademika, kupiliśmy maszynę do szycia, a potem dniami i nocami stawiliśmy pierwsze kroki.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Powstała na studiach, w akademikowym pokoju, przy rozklekotanej maszynie do szycia powstawały pierwsze wkłady koszy i poscielki. Pierwsze zdjęcia wykonywane były na akademikowym korytarzu na kuchennym stole. I tak to było na początku.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radość sprawia nam kreowaniu nowych produktów, wyszukiwanie materiałów, eksperymentowanie z formą, co za tym idzie efekt finalny produktu i zadowolenie klienta.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?

Największymi przebojami naszej marki są malowane produkty dla dzieci tj malowane wózki, kołyski, kosze na zabawki, czy kosze Mojżesza, wszystko to okraszone pięknymi, ręcznie wykonanymi pościelkami i dekoracjami. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się również wiklinowe produkty dla zwierzaków. Naturalne bądź malowane domki, budki, czy legowiska z miękkimi poduchami.
 

wiklibox-kontakt.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Oczywiście wiklina ! Ale również drewno, bawełna i muślin, trochę juty, tektury i dratwy to jest nasz cały arsenał :)
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Po pierwsze burza mózgów, to podstawa. Zebranie wszystkich pomysłów, spisanie ich, a następnie hierarchizowanie, te które zrealizuje w pierwszej kolejności, pozostałe wędrują do szuflady, ujrzeć światło dzienne przy kolejnej burzy mózgów, a część po dłuższym namyśleniu wędruje do śmietnika. A potem to już tworzenie formy, "kosza wiklinowego", dobór tkanin i oczekiwanie, czy nasz projekt zdobędzie uznanie klientów.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Duma rozpiera mnie patrząc na nasze kosze Mojżesza. To absolutna perełka w śród produktów marki. Ręcznie wypleciony kosza z zaprojektowanym przez nas drewnianym stelażem bujającym, z materacem oraz pościelką. Te kosze to nasze wypielęgnowane dziecko, gdzie nic nie jest dziełem przypadku. Poświeciliśmy mu mnóstwo czasu i energii.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Myślę, że na jakość wykonania produktu, jego walory estetyczne, na to, że produkty WikliBOX w całości są ręcznie wykonane, żadem produkt nie jest taki sam oraz że są w 100% POLSKIE.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Odbiorca produktów WkliBOX to człowiek będący blisko natury, ceniący sobie produkty ręcznie wykonane, dla którego kraj pochodzenia ma znaczenie.
Czym zaskakują Cię klienci?
Może nie zaskakują, ale bardzo często inspirują. Spersonalizowane zamówienia klientów są dla nas często inspiracją do tworzenia nowego...
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy?
Naszą codzienną inspiracją do pracy jest otaczający nas świat i ludzie. To obserwacja ludzi, przede wszystkim dzieci ich potrzeb, zainteresowań i zachcianek  to bodziec dla nas do działania, to nasza największa energia.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Jak ja to mówię sportowa elegancja.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... jeansy, trampki, t-shirt oraz marynarka.
Dzień w pracy zaczynam od... łyka gorącej kawy i uporządkowania w głowie całego dnia, wtedy już wiem jak (teoretycznie) będzie wyglądał mój dzień.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... ludzi, możliwości kreatywnego myślenia, rozwoju i filiżanki kawy.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu