Vander jewelry

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

Vander jewelry to ręcznie robiona biżuteria. Minimalistyczna z nutką boho, w niewymuszonym i niebanalnym stylu, przyciągająca spojrzenia. Vander Girls, czyli dziewczyny utożsamiające ducha marki, odrzucają sztuczność na rzecz naturalności i prostoty. Ubierają się klasycznie, ale w nonszalancki, ponadczasowy sposób, a ich biżuteria staje się integralną częścią osobowości. Inspirują innych, nie tylko wizerunkiem, ale i pewnością siebie, ponieważ styl to uzewnętrznienie charakteru i estetyki, którą się kierujemy. Inspiracją do stworzenia marki był świat natury i jego faktury, kształty i kolory. Otaczający nas świat pobudza do aktywności twórczej i jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Naszym priorytetem jest minimalizm formy, ale nie zapominamy o naszym zamiłowaniu do akcentów w stylu boho.

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
a*****7
OPINIE Vander jewelry
5/5
#1854599

Piękny, modny naszyjnik. Wspaniale zapakowany. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim projektanta : Vander jewelry! Anna
s*****t
OPINIE Vander jewelry
5/5
#1953886

Dziękuję za zakupy i polecam!
e*****a
OPINIE Vander jewelry
5/5
#2447767

Dziękuuuuuuję! Liść monstery jest przepiękny, starannie wykonany, a dołączony do niego list - rozczulający. Jestem zachwycona tym nietuzinkowym drobiazgiem. Polecam:)
vander-jewelry-sklep.jpg

Wywiad z Vander jewelry

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Z chęci tworzenia wyjątkowych rzeczy. Takich, które nie będą efektem masowej produkcji.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Inspiracją do stworzenia marki był świat natury - jego faktury, kształty i kolory. Otaczający nas świat pobudza do aktywności twórczej i jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Naszym priorytetem jest minimalizm formy, ale nie zapominamy o naszym zamiłowaniu do akcentów w stylu boho.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Od pomysłu na nasze broszki. Zainspirowała nas monstera (roślina) w przychodni lekarskiej. 
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Kontakt z osobami, które podzielają nasz entuzjazm do tworzenia. Wspólne projekty, indywidualne zamówienia. Dzięki temu możemy prowadzić twórcze, ekscytujące życie.

vander-jewelry-kontakt.jpg

Co jest Waszym największym hitem sprzedażowym?
Naszyjnik statement - cycuszki. Przypomina nam o nieskończonej sile kobiecości. O tym jak bardzo jesteśmy wyjątkowe. Każda z nas jest inna, czego innego pragnie, ale każda z nas ma moc i siłę, aby zmieniać świat.
Z jakich materiałów korzystacie najchętniej?
Najchętniej ze stali, mosiądzu i z jedwabiu.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu Vander jewelry?
Na początku jest inspiracja. Najczęściej jest to film, piosenka, zdjęcie lub aktualne wydarzenia. To tworzy klimat, w którym powstanie projekt.
Jakie jest przeznaczenie Waszych produktów?
Vander jewelry to ręcznie robiona biżuteria. Minimalistyczna z nutką boho, w niewymuszonym i niebanalnym stylu, przyciągająca spojrzenia. Vander Girls, czyli dziewczyny utożsamiające ducha marki, odrzucają sztuczność na rzecz naturalności i prostoty. Ubierają się klasycznie, ale w nonszalancki, ponadczasowy sposób, a ich biżuteria staje się integralną częścią osobowości. 
Czy tworzycie spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Klientki i klienci coraz częściej chcą tworzyć indywidualne projekty. Możemy wtedy stworzyć coś od początku lub bazować na naszym istniejącym projekcie.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Wszystkie indywidualne zamówienia nas zaskakują, ale też bardzo cieszą. Nie spodziewałyśmy się takiego zaangażowania ze strony klientów =)
Projekt, którym najchętniej pochwalimy się całemu światu ... 
Naszyjnik statement - cycuszki. Przypomina nam o nieskończonej sile kobiecości. O tym jak bardzo jesteśmy wyjątkowe. Każda z nas jest inna, czego innego pragnie, ale każda z nas ma moc i siłę, aby zmieniać świat.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na wyjątkowość produktów.
Kim jest odbiorca Waszych produktów? Określcie idealnego klienta.
Vander Girls, czyli dziewczyny utożsamiające ducha marki, odrzucają sztuczność na rzecz naturalności i prostoty. Ubierają się klasycznie, ale w nonszalancki, ponadczasowy sposób, a ich biżuteria staje się integralną częścią osobowości. 
Czym zaskakują Was klienci?
Chęcią zaangażowania się w proces tworzenia biżuterii.
Co jest Waszą codzienną inspiracją do pracy?
Inspiracją do tworzenia jest dla nas świat natury - jego faktury, kształty i kolory. Otaczający nas świat pobudza do aktywności twórczej i jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. 
Gdzie poszukujecie inspiracji na nowe kolekcje?
W naturze.
Jaki jest Wasz styl na co dzień? 
Minimalizm z nutką boho.
Dzień w pracy zaczynam od... herbaty.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... muzyki.

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu