TSZRT

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Mała marka z wielkim sercem, które urosło z miłości do szeroko rozumianej popkultury i wyrażania siebie poprzez #modę. Chcemy dać Wam odrobinę siebie i tszrty, które pokażą wyjątkowość i majestatyczność każdej z Was. Inspiruje nas dźwięk i pewne siebie, kochające wygodę i uzależnione od muzyki #tszrtGirls. Naszą misją jest zabawa słowem wykradzionym z dźwięków i umieszczenie ich na najwyższej jakości bawełnie. Chcemy, abyście znosiły #tszrty z dumą i uśmiechem na twarzy, dlatego dokładamy do tego konkretną dawkę naszej energii i jeszcze więcej serca. tszrt ma bawić, cieszyć oko, inspirować do uśmiechu i dzielenia się pozytywną energią – okej, ma też wzbudzać zainteresowanie otoczenia, w końcu każdy musi wiedzieć, że Twoja miła aparycja to nie wszystko, a bajeczna osobowość jest u Ciebie zaletą nadrzędną.

 

OPINIE TSZRT

j*****
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
I****a
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
r*****a
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
j*******3
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
a***l
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam gorąco!
tszrt-sklep.jpg

Wywiad z TSZRT

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Ja ogólnie jestem kopalnią pomysłów. Ten wziął się z kolacji ze znajomymi. Rozmawialiśmy i powiedziałam, że faktycznie chcę wreszcie założyć własną markę, myślałam o tym już od dłuższego czasu, ale wszyscy powiedzieli, że z moim zapędem to na pewno nie wyjdzie, bo jestem dosyć roztrzepana (śmiech). Więc pomyślałam: “Ja wam pokażę!” - i się udało. 
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa, jak każda pomysł powstaje sam, to była pierwsza myśl i tak zostało.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Zawsze marzyłam o czymś "swoim", zawsze chciałam czegoś więcej od życia, a uczucie niezależności zawsze generowały u mnie uśmiech na twarzy. Pracując na etacie, studiując i zajmując się małym dzieckiem miałam mega wielką motywację, do tego, aby wreszcie spełnić marzenia i zacząć pracować na siebie i przyszłość mojej rodziny. Podczas kilkudziesięciu nieprzespanych nocy i niezliczonych przerw na kawę z ciastkiem mogłam stworzyć i udoskonalać swoje marzenie. Dziś ja i Wy możemy cieszyć się efektami w postaci tesktylnych dzieci tszrta. 

tszrt-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Kontakt z klientem, gdy codziennie dostaję feedback z wiadomością, że moje dziewczyny są zadowolone z zakupów to wtedy dostaję najlepszą nagrodę za - wbrew pozorom - ciężką pracę.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Zdecydowanie Mniej Dramatu Więcej brokatu i Koszulka do Zdjęcia!
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Bawełna, zawsze bawełna. Ostatnio eksperymentuję z bawełną organiczną i przyznam, że udało nam się stworzyć piękny związek. 
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Pomysły przychodzą spontanicznie, nie siedzę kilkadziesiąt godzin nad tym, żeby na siłę wymyślić cokolwiek.  To przychodzi naturalnie. Rozmawiam ze znajomymi, coś przyjdzie mi do głowy, i nagle - jest! Niestety czasem nie zdążę zapisać go w telefonie i pomysł ucieka (śmiech). Ogólnie oddaję ludziom to, co sama lubię i co jest w moim sercu w postaci koszulek. Można przekazać bardzo dużo od siebie takim niepozornym napisem czy zabawą słowem, jak hasło “Koszulka do zdjęcia” - mogę ją zdjąć albo zrobić sobie zdjęcie, jest fajnie, to poprawia humor. Wstajesz rano, otwierasz szafę i możesz się uśmiechnąć - to jest moja misja.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
tszrt ma bawić, cieszyć oko, inspirować do uśmiechu i dzielenia się pozytywną energią – okej, ma też wzbudzać zainteresowanie otoczenia, w końcu każdy musi wiedzieć, że Twoja miła aparycja to nie wszystko, a bajeczna osobowość jest u Ciebie zaletą nadrzędną.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Tak, na życzenie klienta tworzymy też projekty nadruków. 
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Stworzenie 7 projektów graficznych labradora w geometrii - co chwilę był za mało uśmiechnięty ;) 
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Każdym. Dla mnie każdy tszrt jest wielkim powodem do dumy. 
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
To zależy od osoby. Na pewno podoba im się to, że my faktycznie robimy wszystko pod danego klienta, jesteśmy w stanie dostosować się do każdego i włożyć w każdy projekt 110%  serca.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Dziewczyny z dystansem do świata, z uśmiechem na twarzy i poczuciem humoru :)
Czym zaskakują Cię klienci?
Tym, że nie są tacy, jakich miałam poznać ;) Przed założeniem firmy słyszałam, że praca z klientem jest STRAAAAAAASZNA, są roszczeniowi, kombinują i ogólnie to zło konieczne. Dziś wiem, że tak nie jest. Klienci zaskakują nas bardz pozytywnie! Przede wszystkim tym, że chce im się napisać wiadomość 'dziękuję", "super", "na pewno wrócę". 
Co jest Waszą codzienną inspiracją do pracy?
My i ludzie do nas podobni. Kierujemy się tym, co nam w duszy gra. 
Gdzie poszukujesz inspiracji na nowe kolekcje?
Podczas rozmów z klientkami, znajomymi i nieznajomymi, którzy zaczepiają dziewczynę w koszulce do zdjęcia. 
Jaki jest Twój styl na co dzień? 
Minimalistyczny, ale z mocnym akcentem. 
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... tszrtów, porządnych jeansów i przyciągających uwagę butów.
Dzień w pracy zaczynam od... Instagrama! Od razu po przebudzeniu się zawsze sprawdzam powiadomienia na Instagramie - ten kanał jest najczęściej wybierany do komunikacji z marką i już od rana odpisuję na wiadomości. 
Nie wyobrażam sobie pracy bez... Muzyki w tle :) Muzyczne kofeiny pomagają się skupić i wprawić się w wyśmienity nastrój na cały dzień. 

kolekcje
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu