sohabrands

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Prostota, umiar i dobry smak. Styl w miejsce mody i trendów. Klasyka i ponadczasowość. Z najwyższej jakości naturalnych tkanin. Dla dzieci od 3 do 14 lat. Dąb to symbol tradycji i szlachetności Ubrania Soha Brands powstały z myślą o rodzicach i dzieciach, którzy poszukują prostoty, umiaru i dobrego smaku. W miejsce szybko zmieniającej się mody i jednosezonowych trendów proponujemy poszukiwanie stylu. Dlatego nasze produkty cechuje klasyka i ponadczasowość. Wierzymy, że przyzwoity i elegancki styl ubierania się pomaga uporządkować wnętrze człowieka. Dąb to symbol siły Chcemy pomóc rodzicom kształtować u dzieci silny charakter i zdolność dokonywania wyborów na poziomie etycznym i estetycznym – również w sferze ubioru. Uważamy, że warto pomóc dzieciom rozumieć, że nie potrzebują tego wszystkiego, co mają inni, a ich szczęście nie zależy od posiadania tego, co oferują reklamy. Dąb to symbol trwałości Pragniemy, by nasze ubrania przetrwały więcej niż jeden sezon. Chcemy promować kulturę umiaru zamiast wszechobecnego konsumpcjonizmu, również ze względów ekologicznych. Dlatego ubrania Soha Brands są produkowane z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych, naturalnych tkanin i dzianin sprowadzanych z renomowanych fabryk we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portuagalii, w Niemczech oraz w innych krajach. W naszych kolekcjach dominują bawełna, wiskoza, jedwab, wełna i ich mieszanki. Trwałość to także praktyczność: praktyczność w noszeniu - dzięki zapewnieniu dzieciom odpowiedniego komfortu i wygody tak, by ubrania nie ograniczały ich naturalności oraz praktyczność, czyli łatwość w utrzymaniu.

 

OPINIE sohabrands

D*****z
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
k*****b
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
e*****S
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam projektanta
e****4
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
J*******b
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
sohabrands-sklep.jpg

Wywiad z Sohabrands

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Jak to zwykle bywa "potrzeba matką wynalazków". Jako mama piątki dzieci często szukam ubrań dla swoich dziewczynek i chłopców. Na dostępnym rynku najbardziej doskwierał mi brak ładnych sukienek i spódniczek o odpowiedniej długości. Większość tego co możemy kupić w sieciówkach to modele bardzo krótkie lub źle dopasowane.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa wzięła się od nazwiska, lekko przerobionego...
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Szukałam odpowiednich tkanin i podwykonawców, którzy pomogliby mi wyprodukować zaprojektowane przeze mnie modele.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radością jest oczywiście zadowolenie klientów...
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Zdecydowanie letnia sukienka w niebieskie paski. Ponadczasowy model wykonany z hiszpańskiej bawełny.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Materiały to drugi najważniejszy powód dla którego powstała marka Soha Brands. Zależało mi na produkcji ubrań z najwyższej jakości tkanin, przede wszystkim naturalnych. Sprowadzam tkaniny głównie z Francji, Hiszpanii i Niemiec.

sohabrands-kontakt.jpg

Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Pomysły najczęściej rodzą się z potrzeby... Potem wystarczy współpraca z dobrym konstruktorem i wybór materiałów. Dalej to już proste...
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów? Ubrania Soha Brands powstają z myślą o osobach, którym zależy na ponadczasowej elegancji i prostocie. Dla których bardzo ważna jest też jakość i trwałość. To nie są rzeczy na jeden sezon (chyba że dzieci wyrosną , co się przecież zdarza.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Dotyczyło rzeczy w 1 rozmiarze - z prawie każdego modelu.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Najbardziej lubię sukienkę z białym kołnierzykiem....
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Trudno powiedzieć. To wypadkowa gustów, potrzeb i możliwości finansowych.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Osoby, dla których ważna jest przede wszystkim jakość. Które nie podążają ślep za najnowszymi trendami ale chcą nauczyć swoje dzieci elegancji, umiaru i dobrego smaku.
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy? Moje własne dzieci...
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... prosta sukienka, porządne spodnie i coś eleganckiego na górę, np. marynarka.
Dzień w pracy zaczynam od... Dobrej kawy.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... Moich współpracowników i rodziny.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu