Regal Cotton

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Regal Cotton to marka specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej klasy ręczników. Wybieramy najlepsze rozwiązania i produkujemy wyłącznie w Polskiej szwalni. Z naszym produktem chcemy dotrzeć do klientów doceniających detale i jakość materiałów. Cechuje nas wysoka gramatura ręczników frotte, wykonanych wyłącznie z bawełny 100%. Ręcznik Regal Cotton #jeleń rozpoczyna serię wyjątkowych produktów odzwierciedlających najnowsze trendy. Oryginalny kolor w połączeniu z modnym, geometrycznym wzorem tworzy minimalistyczny i unikalny styl. Niezwykle delikatny i miły w dotyku dwustronny ręcznik, został wyprodukowany z wysokiej jakości bawełny w najlepszej polskiej szwalni. Nasz produkt doskonale wchłania wodę i pomimo wielokrotnego prania zachowuje właściwości oraz doskonały wygląd.

 
regal-cotton-sklep.jpg

Wywiad z Regal Cotton

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Jesteśmy fanami minimalistycznych i geometrycznych wzorów. Śledząc trendy doszliśmy do wniosku, że na polskim rynku brakuje wysokiej jakości produktów, które opatrzone są oryginalnymi wzorami. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość produktów, ale ważne są dla nas detale. Stawiamy na polskich producentów, ważna jest dla nas obsługa klienta. Do każdej wysłanej paczki podchodzimy indywidualnie, kwestie pakowania są dla nas tak samo ważne jak unikalność naszej oferty. 
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Wysoka jakość produktów, to jednoznaczne skojarzenie z klasą premium. Nasz pierwszy produkt jest wykonany z najwyższej, wręcz królewskiej jakości bawełny. Szukaliśmy angielskiego synonimu do słowa "royal". Stąd Regal, a Cotton to bawełna.
 

regal-cotton-kontakt.jpg

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Zamiłowanie do geometrii, towarzyszyło nam od dawna. Pierwszym posunięciem było zrobienie u jednego z nas geometrycznego tatuaża z wzorem lisa. Potem szybko narodził pomysł przerzucenia geometrii na nasz pierwszy produkt. Bawełniany ręcznik z geometrycznym jeleniem. 
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radością dla nas jest satysfakcja naszych klientów. Każda indywidualnie i starannie przygotowana paczka jest dla nas ważna. Dlatego niezmiernie cieszymy się z każdej pozytywnej opinii.
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Największym hitem sprzedażowym okazał się wysokiej jakości bawełniany ręcznik z geometrycznym wzorem jelenia. Bez dwóch zdań.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Korzystamy z bawełny. W planach na najbliższe tygodnie mamy wprowadzenie kolejnych, bawełnianych produktów. 
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Nasz unikalny wzór staramy się przenieść na więcej, rożnych produktów. Proces tworzenia projektu dzielimy na etapy, każdy ze wspólników odpowiada za inne kwestię. Od spraw produkcji, po marketing. 
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów? Chcemy, aby nasi klienci odkryli możliwość posiadania wyżej jakości produktów codziennego użytku.
Najbardziej nietypowe zamówienie? 
Jedna z klientek poprosiła, aby paczkę dostarczył jej osobiście zamiast kuriera, jeden z współwłaścicieli.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu... znowu i w 100% nasz bawełniany ręcznik z jelonkiem. 
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach? Zdecydowanie na oryginalny wzór i najwyższą gramaturę (grubość) ręczników.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? W zdecydowanej większości są to Panie pięknie urządzające swoje domy. Wszystkie są dla nas idealnymi klientkami. 
Czym zaskakują Cię klienci? Najbardziej zaskakujące, a zarazem niezmiernie satysfakcjonująca jest ilość klientów, która do nas wraca po kolejny produkt. To jest świetne!
Co jest Waszą codzienną inspiracją do pracy? Inspirują nas globalne marki, produkujące najwyższej jakości produkty, ale również dbające o każdego klienta.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? Wizja naszej firmy, jest dla nas najważniejsza. Staramy się, aby nie odbiec od naszych założeń - minimalizm, geometria i wysoka jakość. Inspiracje przychodzą same, w życiu codziennym.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie...Bawełnianego szlafroka, skarpetek z przeróżnymi wzorami... i ręcznika.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu