Pracownia Milosz

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.

 

OPINIE Pracownia Milosz

J*****a
★★★★★

Naklejki super, świetnie się nakleja, są dobrej jakości. Polecam!
M*****z
★★★★★

Dziekujemy za super naklejki, dzięki nim nasz pokój dziecięcy stał się bajeczny :) Chciałam dodać zdjęcia lecz nie jest to możliwe
K*****7
★★★★★

Jakościowo super, termin wykonania i wysyłki uważam za expresowy. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam.
e****g
★★★★★

Świetny zakup! Zamówiłam i zapłaciłam w poniedziałek rano, we wtorek o 11 dostałam już paczkę z naklejkami w wybranych przeze mnie kolorach. Polecam bardzo mocno i dziękuję serdecznie!
k*****k
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu