Pracownia Autorska Kwiatek

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Doceń to co polskie. Jesteśmy niewielką firmą, w której to ja Ewa Kwiatek - zajmuję się projektowaniem i szyciem a mój mąż jest głównym wykonawcą produktów z drewna - można powiedzieć, że się uzupełniamy:) chociaż pracownie mamy osobne :) Jesteśmy autorami wszystkich dostępnych na naszej stronie produktów. Z naszych głów i spod naszych rąk wychodzą m.in poduszki, osłonki na doniczki z washable paper, stojaki dębowe na rośliny i donice ogrodowe. Współpracujemy z rodzimymi młodymi projektantami - wykonujemy również produkty na indywidualne zamówienia. Dlaczego to robimy ? w dobie supermarketów i wielkiej masy bylejakości produktów - wierzymy, że są osoby, które doceniają serce, czas i dokładność wykonania produktów przez polską markę. Zapraszamy do naszego świata dekoracji, niech będzie niepowtarzalnie, pięknie i przyjemnie ❤️. ,,...wykonujemy tak, aby każdy produkt był dziełem sztuki..."

 

OPINIE Pracownia Autorska Kwiatek

k********2
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
T*******S
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie
M********a
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie
K*****Z
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
b*******z
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
pracownia-autorska-kwiatek-sklep.jpg

Wywiad z Pracownia Autorska Kwiatek

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Pomysł na stworzenie marki jak w większości powstał z przypadku. Projektować i szyć nauczyła mnie mama - szkołę skończyłam również w tym kierunku - ale  w dobie pędu za karierą w korporacji uważałam, że pracy hand made nikt doceniać nie będzie. Przełomowym momentem był fakt, kiedy w pośpiechu kupiłam w znanej ,,sieciówce" poduszki na własną kanapę - i dopiero w domu zwróciłam uwagę na to za co ja właściwe zapłaciłam nie małe pieniądze - jakość tkaniny, dokładność uszycia i jakość wkładu - delikatnie mówiąc była na bardzo słabym poziomie - i wtedy pomyślałam sobie - czy my Polacy musimy kupować tak słabej jakości importowane produkty ? Mamy prawo do dobrej jakości produktów - ale powstało w głowie również pytanie - czy będą osoby, które docenią polską manufakturę... Obecnie wspólnie z mężem tworzymy zespół gdzie to ja zajmuję się projektowaniem i szyciem a mój mąż jest głównym wykonawcą produktów z drewna - można powiedzieć, że się uzupełniamy chociaż pracownie mamy osobne.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa firmy powstała z faktu - wspólnie z mężem jesteśmy autorami wszystkich produktów dostępnych na naszej stronie - a ,,Kwiatek" to nasze nazwisko.

pracownia-autorska-kwiatek-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radością jest pozytywna informacja zwrotna - a najbardziej kiedy klient wraca i kupuje kolejne produkty - są tzw. stali klienci - to jest największą radością.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Zależy od pory roku - obecnie kiedy jest okres wiosenny najbardziej sprzedają się poduszki ogrodowe, donice dębowe i drewniane stojaki na kwiaty, ale produktami, które sprzedają się najlepiej przez cały rok to poduszki wykonane z wysokojakościowego grubego veluru w pastelowych kolorach.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Kocham naturalne materiały, bawełnę, drewno, ostatnio skupiam się z washable paper (PAKi ozdobne) - wprowadziliśmy również naszywkę z logo naszej marki, która jest wykonana ze skóry naturalnej.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
To jest własnie najfajniejsze, że pomysł na nowy produkt wychodzi z potrzeby. Od 4 lat mieszkam w nowym domu i sukcesywnie poszukuję produktów do mojego domu, więc wymyślam, tworzę, sprawdzam  a później wprowadzam do sklepu.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Jestem osobą  minimalistyczną, zwracam bardzo dużą uwagę na to, żeby w moim otoczeniu nie było przedmiotów niepotrzebnych ,,zagracających miejsce" dlatego każdy produkt, który tworzę ma spełniać jakieś zadanie a nie tylko wyglądać.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Idealny klient  to klient wymagający, który docenia serce, czas i dokładność wykonania danego produktu - nie boję się takich klientów, bo sama jestem osobą wymagającą. Klient musi wiedzieć za co płaci. W czym jest różnica i ją widzieć.
Czym zaskakują Cię klienci? Poświęceniem swojego czasu na to, żeby napisać pozytywny komentarz i go przesłać.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Lubię o siebie dbać - staram ubierać się klasycznie ,,z tym czymś" żeby się wyróżnić - delikatny makijaż i zawsze pomalowane paznokcie.
Dzień w pracy zaczynam od... Sprawdzenia poczty i dobrej kawy. Nie wyobrażam sobie pracy bez... muzyki.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu