PracKownia

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

PracKownia to mała pracownia z wielkim sercem. W głowie pełno pomysłów, wokoło mnóstwo inspiracji. Efekt - ten oto butik. Zapraszam :)

 

OPINIE PracKownia

p*****k
★★★★★

Cudowna torba! Dzięki! :)
k**i
★★★★★

Pojemna torba na codzienne zakupy, dobrze i starannie uszyta. Polecam sprzedającego.
C*****n
★★★★★

Dziękuję! Torba jest super!
j*****
★★★★★

Wszystko super, bardzo polecam :)
f******6
★★★★★

Jestem zachwycona torbą! Jest starannie wykonana, niesamowicie pojemna i wygodna w noszeniu. Gorąco polecam!
prackownia-sklep.jpg

Wywiad z PracKownia

Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Inspiracją do nazwy PracKownia było otoczenie w którym tworzę a także moje prace. PracKownia to mała pracownia jak również kuźnia pomysłów czyli prac.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Od szkoły podstawowej wiedziałam czym chcę się zajmować. Zajęcia techniczne w szkole były dla mnie bardzo istotnym i twórczym przedmiotem. W tedy odkryłam w sobie chęć i pasję do tworzenia rzeczy po swojemu. Pasję tą rozwijałam na dalszych etapach w szkołach artystycznych. Wiele godzin spędzałam w domu tworząc i rozwijając liczne, mniejsze i większe, umiejętności.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
W szkole, na studiach a później w pracy musimy zawsze robić to co nam dyktują przełożeni. Własna marka to dla mnie sposób na robienie czegoś po swojemu. Uczenie się na własnych błędach. Rozwijanie istotnych dla mnie umiejętności. W końcu ja mogę robić to co mi się podoba, tak jak mi się podoba i to do czego mam absolutne przekonanie, że jest w 100% dobrze zrobione.

prackownia-kontakt.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
W moim małym mieście nie mam dostępu do szerokiej gamy produktów. Szukam więc w Internecie polskich producentów pasmanterii oraz tkanin i dodatków kaletniczych. Lubię materiały proste w formie, ale wysokiej jakości.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Życie każdego produktu zaczyna się od szkicu oraz krótkiego opisu, w którym zawieram wszystkie cechy jakie chciałabym aby dany produkt posiadał. Następnie analizuje dostępne materiały i dodatki, kolory. Odszywam prototyp. Nigdy nie kończy się na jednym. Każdy centymetr jest ważny i wart odszycia kolejnej i kolejnej sztuki. Kiedy ostatni prototyp jest gotowy zawieszam go gdzieś tak aby był na wysokości mojego wzroku i się mu jeszcze przyglądam. Po chwili jestem pewna że "to jest to", jest idealnie.
Jakie jest przeznaczenie produktów? Chcę aby moje produkty były przede wszystkim trwałe i funkcjonalne, adekwatnie do swojego przeznaczenia.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Myślę, że moi klienci najbardziej doceniają estetykę wizualną produktów, czyli to co rzuca się w oczy jako pierwsze. Następnie zwracają uwagę na jakość wykonania i użyte materiały. Na końcu oceniają funkcjonalność i trwałość produktu, czyli to co najtrudniej jest uchwycić na zdjęciach i w opisie. Każdy klient widząc tą samą prezentację produktu może mieć o nim inne wyobrażenie. Dlatego przykładam dużą uwagę do tego jak prezentuje swoje przedmioty.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy? Inspiracją dla mnie są obrazy, których tysiące przeglądam w Internecie. Ludzie których mijam na ulicy, kolorowe witryny sklepów. Sklepiki z pasmanterią i tkaninami.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu