Platforma drewniana OLOKA - gimnastykaPlatforma drewniana OLOKA - gimnastykaPlatforma drewniana OLOKA - gimnastykaPlatforma drewniana OLOKA - gimnastykaPlatforma drewniana OLOKA - gimnastykaPlatforma drewniana OLOKA - gimnastyka
pokój dziecka - różne-Platforma drewniana OLOKA - gimnastyka
Opis
Podwieszany platforma drewniana/ sprzęt gimnastyczny od Oloka- Gruppe
Rozmiar 75x75cm,wersja naturalna, lub malowana - kolory do wyboru z naszej palety kolorów.
W komplecie zestaw mocujący platformę do sufitu.

Sprzęt opracowany we współpracy ze znanym terapeutą Panem Pawłem Zawitkowskim, wszystkie zalety platformy zostały opisane w książce "Mamo Tato Co Ty na To 2?" I nauka i draka :) czyli jak zadbać o zdrowie przedszkolaka i uczniaka.

Sprzęt wykorzystywany w profesjonalnych gabinetach fizjoterapii, pomagający już najmłodszym dzieciom w gimnastyce i rozwijaniu zdolności ruchowych.

Platforma drewniana terapeutyczna o przekroju kwadratowym. Stosowana jest podczas szerokiej gamy ćwiczeń, z jakimi mamy do czynienia podczas zabaw i zajęć terapii integracji sensorycznej. Przyrządy z tej grupy służą głównie do stymulacji układu przedsionkowego poprawia koordynację ruchowo-wzrokową. Platformy wspomagają mechanizmy posturalne, kształtują obustronną koordynację, orientację w przestrzeni. Można wykorzystać je do planowania ruchu czy rozwijania stabilności proksymalnej. Dostarczają nowych wrażeń ruchowych związanych z pozycją przy ćwiczeniach. Umożliwia ćwiczenia we wszystkich pozycjach: leżącej, siedzącej, klęczącej, stojącej.
Platforma drewniana pozwala na ćwiczenia z najmłodszymi dziećmi, a jej długi i spokojny ruch bez problemu można wykorzystać poza typowymi zastosowaniami do ćwiczeń relaksacyjnych czy wyciszających.


Termin realizacji zamówienia to 7-10 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2553320
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-10 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Platforma drewniana OLOKA - gimnastyka

OlokaGruppe

400,00 PLN
ROZMIAR
  • M 400,00 PLN

Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu