MAPA POLSKI naklejka tablicowa, folia kredowa

Dekoracjan

111,00 PLN 139,00 PLN
Obserwuj
5
Opis
Naklejka wykonana jest z wysokiej jakości samoprzylepnej folii tablicowej, dedykowanej do pisania kredą lub markerami kredowymi. Folia jest odporna na zarysowania dzięki powłoce AntiScrach - nawet po wielokrotnym usuwaniu kredy nie pozostają na niej ślady i zadrapania. Kredę można usuwać na mokro za pomocą miękkiej ściereczki. Naklejkę można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Folia jest łatwa w montażu, można naklejać ją na dowolne płaskie i gładkie powierzchnie np. ścianę, meble, lodówkę, drzwi itp. Gotowa naklejka składa się z dwóch warstw: 1. papierowego podkładu, na którym przyklejona jest naklejka 2. wzoru, naklejki właściwej. Wymiary naklejki: 70x65cm. Naklejka oprócz funkcji dekoracyjnej pełni ważną rolę edukacyjną. Dzieci mogą uczyć się położenia ważnych miejsc geograficznych, mogą zapisywać miejscowości, nazwy pasm górskich, rzek, jezior itp. Mapę wysyłamy w sztywnej, kartonowej tubie zapobiegając tym samym jej uszkodzenie.

Nr przedmiotu : 2217835
Kategoria : dziecko - tapety i naklejki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 5-7 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
MAPA POLSKI naklejka tablicowa, folia kredowa
dziecko - tapety i naklejki-MAPA POLSKI naklejka tablicowa, folia kredowa
Inne przedmioty od projektanta Dekoracjan
Tablice kredowe
Wszystkie zestawy »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek