Parawan-Domek dla lalek 4 w 1Parawan-Domek dla lalek 4 w 1Parawan-Domek dla lalek 4 w 1Parawan-Domek dla lalek 4 w 1Parawan-Domek dla lalek 4 w 1Parawan-Domek dla lalek 4 w 1Parawan-Domek dla lalek 4 w 1Parawan-Domek dla lalek 4 w 1Parawan-Domek dla lalek 4 w 1
pokój dziecka - meble-Parawan-Domek dla lalek 4 w 1
Opis
Parawan-Domek dla lalek to wielofunkcyjny mebel, który rośnie wraz z potrzebami dziecka. Jest idealny do codziennych, dziecięcych zabaw. Może posłużyć jako parawan, parawan-biurko, parawan-regał oraz parawan-domek dla lalek. Parawan 4 w 1 to najbardziej zaawansowana wersja parawanu. Składają się na niego cztery ścianki mobilnej przegrody, do których dołączono półki. Uzupełnieniem całości są pionowe przegródki, dzięki którym mebel zyskuje 10 pomieszczeń.
Parawan 4 w 1 można montować i demontować bez użycia narzędzi oraz innych dodatków. Po wyjęciu
pionowych przegródek można uzyskać regał. Jeśli usunie się z niego kolejne trzy półki, powstanie
biurko. Rozłożenie wszystkich dodatkowych elementów powoduje, że mebel staje się klasyczną
przegrodą do pokoju. Skrzydła parawanu wykonano z liściastej sklejki o grubości 15 mm, półki oraz pionowe przegródki do domku dla lalek wykonane są z 12 mm sklejki. Materiały te są ręcznie malowane przed wycinaniem ozdób. Dzięki temu zyskano efekt naturalnego przekroju drewna. Mebel doskonale komponuje się z pozostałymi produktami My Mini Home. Wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się w wersji oświetlonej światłem punktowym. Parawan można wygrawerować imieniem dziecka.
Wysokość: 120 cm; Szerokość: 84 cm; Głębokość: 42 cm; Waga: 25 kg
Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0004

Termin realizacji zamówienia to 8-10 dni roboczych


Nr przedmiotu : 2692049
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 8-10 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Parawan-Domek dla lalek 4 w 1

My Mini Home

1495,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu