Parallel World

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

Edyta Łaszkiewicz - absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Podpisująca się inicjałami P. W. od Parallel World. Zajmuje się tworzeniem ilustracji i projektowaniem użytkowym. Do swoich prac wykorzystuje własne zdjęcia, bądź ilustracje. Autorka opowieści dla dzieci pt.: Niezwykłe światy Arabelki oraz Akademia Wyobraźni wydanych przez Wydawnictwo Skrzat w 2013 roku. W wolnym czasie maluje i opisuje wytwory własnej wyobraźni. UWAGA!!! Możliwe jest zamówienie dowolnej pracy wraz z oprawą (ramka, passepartout).

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
H*****n
OPINIE Parallel World
5/5
#1292821

Piękne zaproszenia, wykonane dokładnie tak jak chcieliśmy w zawrotnym tempie, jak najbardziej polecamy i dziękujemy serdecznie za fantastyczną realizację i przemiły kontakt :)
H*****l
OPINIE Parallel World
5/5
#1020203

Piękne, wyjątkowe:)
k*****w
OPINIE Parallel World
5/5
#1107249

bardzo fajne i praktyczne
a*****s
OPINIE Parallel World
5/5
#841286

Bardzo ładna, wyjątkowa, elegancka i kartka i koperta. Super. Wielkie dzięki także za błyskawiczną przesyłkę. Jedną kartkę już wykorzystaliśmy. Pozdrawiam.
a*****s
OPINIE Parallel World
5/5
#1245488

Bardzo ładna, elegancka i kartka i koperta. Super. Wielkie dzięki także za błyskawiczną przesyłkę. Jedną kartkę już wykorzystaliśmy. Pozdrawiam.
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu