Kolczykarnia Opinie

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
Klipsy ładnie wykonane jednak jak dla mnie są ciężkie no cóż przecież to "kawał klipsa" ;) są bardzo efektowne i pewnie przyzwyczaję się do ich wagi :) ogólnie zdecydowanie na plus.
AG
Agata 2009-08-21
Witam.Zakupiony towar-czyli naszyjnik i kolczyki "agat i jaspis"są przecudne i spełniły moje oczekiwania.Jestem bardzo zadowolona-szybka realizacja zamówienia.polecam wszystkim Pozdrawiam:)
DO
Dominika 2009-05-05
Trudno było wybrać z wielu pięknych prac :). Ta trudna sztuka jakoś jednak mi sie udała. Potem pozostało już tylko złożyć zamówienie, zapłacić i czekać. Na trzeci dzień po złożeniu zamówienia otrzymałam śliczne kolczyki - dokładnie takie jak na zdjęciu, starannie wykonane, cud-miód! Polecam Pakamerę Artystyczną i współpracującą z nią Kolczykarnię. Jestem bardzo zadowolona.
JU
Justyna 2009-02-12
Witam dziekuję za tak szybkie zrealizowanie mojego zamównienia i takie ekpresową reakcję na moją prosbę. I tym razem mogłam na Państwa liczyć. Podziekowania kieruję również w strone artyskti, która umozliwiła mi zakup jej kolczyków oraz zrealizowała moje zamównienie tak szybko jak to było mozliwe. Pozdrawiam klientka Ela
EL
Elżbieta 2009-01-28
Kolczyki przepiękne, jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu. Doszły do mnie błyskawicznie. Jestem bardzo zadowolona z transakcji :) I na pewno będę tu jeszcze kupować!
AN
Anita 2009-01-27
Wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Są genialne. Dziękuję i pozdrawiam!
KA
Kamila 2008-12-20