EGGinEGG Opinie

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
przeglądaj produkty EGGinEGG »


Profesjonalny kontakt, szybka wysyłka, przedmiot zgodny z opisem i zdjęciami, na żywo jeszcze ładniejszy :) Polecam tego projektanta.
JO
Joanna 2015-08-12
Opinie EGGinEGG
Duży Medalion Kocham muzykę
Dziś dostałam przesyłkę - spinki do mankietów na życzenie z Borewiczem ! Serdecznie dziękuję za fachową pracę i staranność, a w dodatku szybkie wykonanie :) Serdecznie pozdrawiam :)
Edyta 2015-07-29
Zegarek-bransoletka bardzo ładnie wykonany, jednak kolor trochę ciemniejszy niż na zdjęciu. Szybka wysyłka. Całość oceniam pozytywnie.
Agata 2015-07-24
Spinki, które zamówiłam dla męża są genialne, super wykonane. Mąż był zachwycony, gdy je zobaczył. Wielki pozytyw. Polecam gorąco!!!:)
AN
Angelika 2015-07-15
Szybko i profesjonalnie, polecam!!
KA
Katarzyna 2015-06-03
Bardzo fajnie as oceniam - propozycje na Waszej stronie adresowane są do różnych grup miłośników ładnych przedmiotów użytkowych i innych np. biżuterii - oryginalnej, ciekawej i na każdą kieszeń pozdrawiam serdecznie wszystkich artystów Danuta Lemińska
DA
Danuta 2015-05-18
Pani solidna, sumienna wszystko na czas, polecam bardzo gorąco, wszystko zgodne z zamówieniem POLECAM GORĄCO!
BO
Bożena 2015-05-14
Szybka dostawa i towar zgodny z opisem. Polecam! :)
AN
Anna 2015-03-17
Zakupy jak zawsze udane! Biżuteria godna polecenia!
MO
Monika 2015-03-03
dziekuje zegarek doszedl jestem bardzo zadowolona :0
DA
Dagmara 2015-03-03
Spinki są przepiękne! Na pewno coś jeszcze sobie wybiorę:) Dostawa szybka i sprawna. Polecam!
AN
Anna 2014-12-07
Spinki super-zgodnie ze zdjęciem, formalności (zamówienie,płatność,wysyła) krócej niż tydzień-polecam!
AL
Alicja 2014-12-07
Gorącą POLECAM!!! zamówione spinki są cudne :) Dziękuję:)
KA
Karolina 2014-11-19
Zakupy udane w 100%. Towar zgodny z opisem. Polecam!!
MA
Marzena 2014-11-15
Zachęcam do kupowania w sklepie u tego sprzedawcy, wysoka jakość produktów. Bardzo dobry kontakt i szybka dostawa. Na pewno kupię jeszcze nie raz w tym sklepie. Polecam wszystkim kupującym.
MA
Marcin 2014-10-21
Serdecznie dziękuję za sprawną transakcję i kontakt a przede wszystkim za profesjonalne wykonanie zamówienia. Jestem bardzo usatysfakcjonowana zakupem i z pewnością zajrzę jeszcze do Pakamery.
UR
Urszula 2014-10-20
Wszystko w jak najlepszym porządku, z przyjemnością wystawiam zasłużonego pozytywa :-) Miło, szybko i konkretnie! Zdecydowanie polecam!
MA
Marta 2014-09-24
dziekuje dostałam przesyłke
Agata 2014-09-15
Super produkty, super obsługa! Zamówione spinki są prześliczne - jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu!
AN
Anna 2014-08-27
Błyskawiczna wygodna transakcja. Zegarek przepiękny, bardzo starannie wykonany, porządnie zabezpieczony przed wysyłką (nawet ze specjalną klamerką chroniącą przed wyczerpywaniem się baterii!). Dziękuję i polecam!
Anna 2014-07-30
Bardzo ładne, oryginalne wyroby i przyjemny kontakt z projektantem. Polecam
MO
Monika 2014-07-18
Bardzo udany prezent, dziękuję i pozdrawiam!
KR
Krystyna 2014-06-17
Bardzo mi się podobały zakupy w Pakamerze. Jest mnóstwo ładnych wzorów, aż trudno się zdecydować. Świetny kontakt, przystępne ceny, szybka realizacja zamówień. Polecam!!!
AG
Agnieszka 2014-07-01