Kosz MojżeszaKosz Mojżesza
niemowlak - inne-Kosz Mojżesza
Opis
Nasze kosze Mojżesza są ręcznie tkane w północnej Ghanie, przy użyciu suszonej trawy słoniowej. Rączki wzmocnione są skórą bydlęcą w kolorze ciemnio brązowym. Wytworzenie kosza zajmuje rzemieślnikom kilka dni.

Kosze nie tylko świetnie wyglądają w pokoju dziecięcym, ale także służą celom praktycznym. Są idealne dla noworodka, ponieważ są małe
i przytulne, a dziecko czuje się w nim bezpiecznie. Kosze są lekkie i łatwo je przenosić, co ułatwia trzymanie dziecka blisko ciebie, gdziekolwiek jesteś w domu. Jeśli często podróżujesz, gdy dziecko jest małe, kosze Mojżesza są łatwe do przewożenia w przeciwieństwie do masywnego i ciężkiego przenośnego łóżeczka. Kosze Mojżesza są użyteczne długo po tym, jak dziecko z nich wyrośnie. Mogą być używane do przechowywania zabawek, jako łóżeczko dla lalki lub jako legowiska dla zwierząt domowych.

Wymiary koszy mogą się nieznacznie różnić ze względu na ręczne wykonanie, ale średnio będą mierzyć około 75 cm długości x 43 cm szerokości x 28 cm wysokości.


WAŻNE: kosze Mojżesza nie są przeznaczone do noszenia dziecka. Zamierzonym zastosowaniem kosza mojżeszowego jest spanie dziecka lub leżenie. Nie używaj tego produktu, gdy dziecko zaczyna podnosić się na rękach i kolanach lub osiąga maksymalną wagę 9 kg, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Przerwij korzystanie z koszyka, zanim dziecko będzie mogło samodzielnie usiąść.


Nr przedmiotu : 2674621
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Kosz Mojżesza

White Sands

649,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu