muscateria

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

MUSCA oferuje męskie muchy i poszetki najwyższej jakości. Ich prawdziwie męską elegancję tworzą tylko i wyłącznie najlepsze materiały, jak szlachetny jedwab, wełna, len lub kaszmir. Muchy i poszetki MUSCA są wyrazem nie tylko klasy, ale także szacunku. Dzięki nim będziesz dumny ze swojego stylu przy ważnych dla siebie okazjach, podkreślając ich znaczenie w swoim życiu. Co wyróżnia elegancję much MUSCA? Tylko ekskluzywne materiały Miłe w dotyku i delikatne tkaniny Wykończenie najwyższej klasy Indywidualnie dobierane wzory Jakość niedostępna w sieciowych sklepach stacjonarnych

 
muscateria-2675.jpg

Wywiad z muscateria

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Z chęci ciągłego udoskonalania męskiej elegancji, zwłaszcza w czasach, gdy jest ona niedoceniana. Muchy MUSCA odpowiadają na potrzeby mężczyzn, którzy lubią poczuć się wyjątkowo i dumnie na ważnych dla siebie okazjach. A elegancka i oryginalna muszka może to świetnie podkreślić.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa MUSCA to własna twórczość, oparta o międzynarodowe wymawianie słowa "muszka".
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Przygoda z wytwarzaniem eleganckich męskich much wzięła się z szukania męskiej muchy na ważną dla siebie okazję. Po powtarzalnych wzorach w sklepach i niskiej jakości wykonania u różnych producentów, nic tak szybko nie przychodzi do głowy jak stworzenie czegoś dla bardziej wymagających konsumentów.  W ten sposób powstała własna, prawdziwie elegancka kolekcja męskich much o wysokiej jakości niespotykanej w sklepach sieciowych. 

muscateria-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą satysfakcję w prowadzeniu marki sprawia tworzenie nowej rzeczywistości - od wyszukiwania materiałów i wzorów po przekształcanie ich w produkt. To jak tworzenie czegoś z niczego. 
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
To zależy od sezonu i konkretnych materiałów. Jednak największym uznaniem wśród produktów MUSCA cieszą się muchy wiązane. Ich wysoka jakość materiałów przyciąga największą ilość klientów.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Męskie muszki nie mogą być wykonane z jakiegokolwiek materiału - nawet, jeśli wydaje się on niezwykle ładny i przyciągający. Liczy się także miękkość w dotyku i grubość materiału, która nie może ograniczać elastyczności muchy. Dlatego w muchach MUSCA nie stawiamy tylko na jeden materiał - najczęściej sięgamy po różne mieszanki materiałów zawierające jedwab, cienką wełnę, len, a czasami także kaszmir. Są one wyszukiwane i wybierane w indywidualny sposób, stąd określenie konkretnego składu materiału jest często niemożliwe.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Od wyszukiwania materiałów w różnych, zaprzyjaźnionych hurtowniach, przez uszycie zlecone profesjonalistom, aż po indywidualne sprawdzenie i zapakowanie każdej muszki. 
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Muchy MUSCA może nosić każdy mężczyzna ceniący prawdziwą elegancję. Większość produktów jest wyrazem nie tylko klasy, ale także szacunku przy ważnych okazjach. Oprócz tego, MUSCA oferuje także muchy z "przełamaną" elegancją, które doskonale nadają się do bardziej casualowych stylizacji. 
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Wybrane muchy MUSCA są z góry określone jako spersonalizowane, ponieważ powstają w ograniczonej ilości z długo wyszukiwanego materiału. Są to np. serie produktów po 10 sztuk. Dzięki temu klient ma gwarancję, że jego mucha MUSCA jest naprawdę wyjątkowa.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Wciąż na takie czekamy! :)
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu... Każda z muszek wiązanych MUSCA - są doskonałe zarówno pod względem wykonania, jak i dobrych materiałów. Mimo iż ich kolekcja jest niewielka, każdy w niej znajdzie coś dla siebie.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Klienci, przy wyborze eleganckiej muchy, zwracają największą uwagę na jakość materiału. Powinien on być przyjemny w dotyku oraz posiadać ciekawy wzór. 
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta.
Każdy mężczyzna, który lubi prawdziwą, dopracowaną elegancję. A tej nie da się określić wiekiem, wykształceniem czy miejscem pochodzenia. Do tego każdy dojrzewa indywidualnie. 
Czym zaskakują Cię klienci?
Najczęściej tym, o której godzinie odwiedzają nasz sklep i kupują produkty ;)
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy?
Wszystko, co wpada w oko. Inspiracja zaczyna się w codziennym i leniwym przeglądaniu internetu, biegnie przez podświadome obserwowanie ludzi, a kończy na indywidualnym wybieraniu materiałów w hurtowniach. Ale inspiracji nigdy za dużo! 
Gdzie poszukujesz inspiracji na nowe kolekcje?
Oprócz profili społecznościowych różnych marek, zaglądam do wielu sklepów i podpatrujemy różne lookbooki.
Jaki jest Twój styl na co dzień? 
Styl na co dzień powinien być taki jak nastrój - raz elegancki i wyszukany, raz wyluzowany i roztargniony, a czasami także buntowniczy. Tylko wtedy będziemy czuli się dobrze. Dlatego mój styl "budzi" się ze mną każdego ranka. 
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... Wygodne buty, biały t-shirt i skórzana kurtka. Ale oprócz tego, każdy musi mieć "coś" na specjalne okazje.
Dzień w pracy zaczynam od... od włączenia dobrej muzyki. Ona od razu "włącza" pozytywny nastrój, często pozwala się odblokować i pobudzić wyobraźnię. Sprawia, że wszystko przychodzi nam łatwiej i nabiera rytmu :) 
Nie wyobrażam sobie pracy bez... niestety komputera i kawy. Ale to też ma swoje plusy! :)

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu