MMStudio

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Wchłonął mnie całkowicie bajeczny, może trochę zakręcony świat kolorowych potworków. W połączeniu z pasją do rysowania cudaków powstały poduszki, plecaki, torebki, nerki, plakaty. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów wysokiej jakości z moją autorską grafiką. Zapraszam serdecznie do mojego świata :)

 

OPINIE MMStudio

a*****n
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie
j*****
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
m*****d
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam projektanta
O*******a
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
E*****r
★★★★★
automatyczna opinia

dziękuję za transakcję
mmstudio-sklep.jpg

Wywiad z MMStudio

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Staram się jak mogę najlepiej pielęgnować w sobie dziecko, żeby nigdy do końca mnie nie opuściło. Gdy zdecydowałam się pokazać światu to co tworzę do "szuflady" to wymyśliłam sobie kolorowy, zabawny świat akcesoriów dla dzieci.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Jestem projektantką form przemysłowych. Od zawsze lubiłam rysować dla dzieci. Robiłam kolorowanki, proste ilustracje zwierząt dla swoich dzieci, plakaty. Pewnego dnia mój syn powiedział, że chciałby poduszkę z piratem i tak się zaczęło. Przez przypadek znalazłam firmę, która drukuje na tkaninach. Na początku szyłam w ramach prezentu dla dzieci znajomych. Po namowie przyjaciółki odważyłam się i zgłosiłam się na pierwsze targi, na których miałam tylko poduszki. Obecnie rozszerzyłam swój asortyment na przytulanki, worki, plecaki, saszetki na pas, torebki, opaski, portfele i kolejne pomysły.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Bardzo lubię rozmawiać z klientami na jarmarkach i targach. Największą radość sprawiają mi oczywiście zachwycone dzieci, bo dla nich głównie tworzę.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Do tej pory moim największym hitem jest saszetka na pas dla dzieci z jednorożcem, ale ostatnio leniwiec próbuje wyjść na prowadzenie.

mmstudio-kontakt.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Pracuję na tkaninach wysokiej jakości wyprodukowanych w Polsce.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Cały czas obserwuje, co jest modne. Na targach, jarmarkach rozmawiam z dziećmi i rodzicami na temat ulubionych motywów, kolorów. Najpierw rysuję grafikę w komputerze w kilku wersjach. Później z pomocą przychodzą najbliżsi i robię głosowanie. Jak wybierzemy najlepszą wersję zamawiam tkaniny i na koniec zostaje uszycie prototypu, który testuję ja lub moje dzieci.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Poduszki mają być ciekawym, kolorowym dopełnieniem aranżacji pokoju. Mają być przyjacielem, do którego dziecko będzie mogło się przytulić np. w czasie podróży. Saszetki biodrowe są praktyczne do przedszkola, szkoły, na wycieczki, jazdę rowerem.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Poduszka i tzw nerka z podobizną pieska klientki.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...
Całemu światu najchętniej pochwalę się całym zestawem saszetek biodrowych dla dzieci i dorosłych.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Klienci zwracają uwagę na jakość materiałów i szycia.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Moim idealnym klientem są dzieci i rodzice, którzy chcą rzeczy wyjątkowych, produkowanych na małą skalę. Doceniających twórców lokalnych.
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy?
Moją codzienną inspiracją do pracy są moje dzieci. Nawet jak przychodzi moment zwątpienia, wystarczy wszystko odłożyć spędzić z nimi trochę czasu i od razu głowa jest pełna nowych pomysłów i kryzys przechodzi.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu