MIMAbags

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

MIMAbags Maciej Muszyński to limitowane torby artystyczne, wykonane z selekcji grafik, taśm, zamków, uszu z pasów samochodowych. Nie ma dwóch identycznych toreb . MIMAbags są owocem współpracy z artystami o mocnej kresce i silnym zestawieniu barw m.in. Marcin Painta, Krzysztof Kamil Malewicz, David Crunelle, Elena Alexeeva, Torn Revenue, Lidia Markiewicz, David Vasquez,. Zamek, zatrzask i trzy kieszenie sprzyjają funkcjonalności. W standardzie dwa wymiary. MIMAbags to ponad 3 tys. unikatowych toreb. Torbę MIMAbags noszą m.in. Luke Evans, Danuta Stenka, Marzena Rogalska, Anja Rubik, Otylia Jędrzejczak, Anna Powierza, Bartek Jędrzejak, Ania Piszczałka, Jola Czaja, Ania Męczyńska i Wiganna Papina. Dzięki współpracy z nowojorskimi stylistami Dapper Afrika & Stuylin, MIMAbags pojawiają się od lat na New York Fashion Week. MIMAbags Maciej Muszynski is a brand of limited edition art bags. The artist uses a selection of graphics, characteristic fluo staps, zippers and strong handles. There are no two identical bags. MIMAbags cooperates with artists who make a strong statement, such as: Torn Revenue from Manchester, Elena Alexeeva from Moscow, David Crunelle from Brussels, Lidia Markiewicz from Luxembourg, Marcin Painta & Krzysztof Kamil Malewicz from Warsaw. The solutions including zipper, bag latch and three pockets give the bags functionality. MIMAbags has released over 3 thousand unique models. The list of MIMAbags users includes: Anja Rubik & Ania Piszczałka (models), Luke Evans (actor) etc... Thanks to cooperation with NY stylists Dapper Afrika & Stuyling, MIMAbags has been present a the NYC Fashion Week over the last few years.

 

OPINIE MIMAbags

l*******6
★★★★★

Jestem MEGA zadowolona z zakupu. Torba jest piękna.
N*****9
★★★★★

Torba jest piękna i bardzo solidna, super uszyta. Rewlacja. Wysyłka z prędkością światła :D Bardzo dziękuję i polecam wszystkim :)
k*****y
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z zakupu torby MIMA bags. Takie zakupy to sama przyjemność. Polecam!
I*****n
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
J*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
mimabags-sklep.jpg

Wywiad z MIMAbags

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Zaczęło się od prostego zadania na łódzkim ASP związanym z drukiem i dalej z wykonaniem funkcjonalnej rzeczy z w.w. printem...zrobiłem torbę na zabawki dla mojego psa. Z czasem sam wykorzystywałem ją do swoich potrzeb. Znajomi zaczęli pytać, skąd ją mam, gdzie mogą podobną dostać i ruszyłem z szyciem.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Już w dzieciństwie moja ciocia malarka powtarzała mi, że podpis, logo pseudonim artystyczny to podstawa. Moje pełne imiona i nazwisko to Maciej Mariusz Michał Muszyński...tak powstała MIMA. Dalej to już rodzaj produktu określił pełną nazwę MIMAbags, specjalizuje się w szyciu toreb.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Zawsze chciałem tworzyć ciuchy, jak każdy projektant. Finalnie rynek i klienci wymusili robienie toreb, bo niewielu projektantów się na nie decyduje. Z sezonu na sezon ciężka praca i systematyczność zaczęła przynosić dużą satysfakcję i pieniądze. Miałem również gorsze chwile mówiąc, że kończę z tym. Wtedy kolejne zamówienia naturalnie wymuszały działanie i planowanie nowego.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Niezależność!!! Poznawanie i nowe relacje z moimi klientami. Są tacy, z którymi dziś się już przyjaźnię. Dobra energia ludzi.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Teraz stają się krótsze torby "SHORT MIMAbags". W odróżnieniu od klasycznych MIMAbags, są one mniej weekendowe a bardziej codzienne, szczególnie dla dojrzałych kobiet. Oczywiści mam TOP printy artystów takich jak, Marcin Painta czy Krzysztof Kamil Malewicz. Niektóre sprzedają się, jak świeże bułeczki.

mimabags-kontakt.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
MIMAbags to trzy warstwy. Zewnętrzna poliestrowa z printem, dalej syntetyczny filc gotowy do obróbki cieplnej i wewnętrzna bawełna o doskonałej gramaturze. całość można prać w temperaturze 30*C i pracować na dwie kropki.
Próbowałem również szyć torby z jeansu czy skóry, ale wygrywam mocnymi printami i charakterystyczną mocną kolorystyką.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Liczy się nowy print, seria printów. Nowo poznawani artyści. Kolejne wyszukane obrazy. Baza toreb MIMAbags pozostaje bez zmian, jest idealna. Co sezon staram się udoskonalać detale. W tym zacząłem używać pasów samochodowych, jako uszy toreb. Mam na nie 10 lat gwarancji.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Do noszenia, używania, korzystania całorocznego. Wielu moich klientów lubi  moje torby MIMAbags, jako bagaż podręczny. Spełniają wymogi rozmiarowe każdej znanej mi linii lotniczej. Mówi się również o moich torbach, że są weekendowe. Rozmiar sprawia, że pakujemy do nich minimum niezbędne na kilka dni. Mamy z dziećmi piszą do mnie zupełnie inne opinie hehe, że pakują w MIMAbags po kokardę i że te torby nie mają dna. Wszystkie te informację są dla mnie bardzo ważne. nie szyję ogromnych ilości, staram się, by każda torba była niepowtarzalna przez sprawnie dobierany print, taśmę fluo zamki itp.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty?
Oczywiście. Są to torby MIMAbags z osobiście wynalezionym, stworzonym printem. Często klienci przysyłają mi zdjęcie ukochanego obrazu swojego artysty, oczywiści za zgodą wspomnianego artysty odszywam MIMAbag. Może to być też zdjęcie dziecka, psa, wspomnienia itp. Każde życzenie klienta dotyczące nadruku jestem gotowy spełnić.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Torba na płyty winylowe, jeszcze nie zrealizowałem...myślę jak dobrze ją uszyć...haha. Nie chce zrobić cokolwiek. W przypadku wspomnianej torby na płyty, mega funkcjonalność to podstawa. Odpowiednia ilość i rozplanowanie kieszeni. Dużo elementów, które sprawią, że klient będzie miał ochotę moją torbę użytkować.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu,.. moje sesje zdjęciowe z MIMAbags i moimi Muzami. Ania Piszczałka, Ania Powierza. Towarzyszący im Jasek Wójcicki, czy Bartek Jędrzejak. Dodatkowo wszystkie zdjęcia, jakie dostaje od moich klientek z ich już torbami MIMAbags. Silne, kolorowe i doskonale kobiety.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Printy, obrazy, nadruki, kolory itd. Nowością są doszywane na życzenie regulowane paski do noszenia toreb przez ramie. Paski takie sprawdzają się w klasycznych UNI MIMAbags. Short MIMAbags potrzebują przede wszystkim mocnych uszu do noszenia torby w ręku.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Osoba z charakterem!!!
Czym zaskakują Cię klienci? Dobrymi komentarzami, podziękowaniami, gdy moje torby MIMAbags docierają do nich. Zawsze bardzo mi miło.
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy? Rynek i ciągłe zamówienia.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? Poznaję nowych artystów, tych których znam mobilizuje do tworzenia kolejnych prac itd
Jaki jest Twój styl na co dzień? Funkcjonalność & kolor. Warto mieć na sobie coś drogiego, taniego, pożyczonego itp
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... Biały t-sch, wygodne spodnie dresowe i MIMAbags.
Dzień w pracy zaczynam od... Mocnej kawy. Nie wyobrażam sobie pracy bez... Internetu.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu