Lustro ANA Little Diamond Lustro ANA Little Diamond
meble - lustra-Lustro ANA Little Diamond
Opis
Hipnotyzujące, nietypowe, sześciokątne formy i trapezy równoramienne to jedna z głównych cech kolekcji ANA. Od razu wiesz, że to ONE. Drewniane płytki – sześciany i trapezy – pozwalają na tworzenie ciekawych układów geometrycznych ozdabiających przód komód oraz szuflad. Pasują do popularnych obecnie ozdób patchworkowych. Jeżeli zostaną odpowiednio ułożone, wówczas uzyskuje się wrażenie głębi oraz trójwymiarowości, która szczególnie dobrze prezentuje się w mniejszych pomieszczeniach. Pogłębia je.

Proponowana przez nas uniwersalna kolekcja ANA jest pełna naturalnych kolorów. Każdy pokój zostanie przez te elementy ozdobiony, dopełniony. W hotelach, barach, pokojach w mieszkaniu, w budynkach użyteczności publicznej stanie się cennym, eleganckim dodatkiem. Inspiracją do kolekcji ANA były zarówno dzisiejsze trendy w Światowym Designie, jak również kształty minionej epoki, zwłaszcza płytki ceramiczne z połowy XIX wieku.

Ich stosowanie jest symbolem gustu, dobrego smaku i stylu. Mając kolekcję ANA w pokoju, masz znacznie więcej, niż przedmioty użytkowe. Masz STYL.


Wymiary:

Wysokość: 68cm
Szerokość: 78,5cm
Głębokość: 4cm

Termin realizacji zamówienia to 14-30 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2374193
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 14-30 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Lustro ANA Little Diamond

DEKA Furniture

2500,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu