Fotel, Tatra Pravenec, Czechy, lata 60.Fotel, Tatra Pravenec, Czechy, lata 60.Fotel, Tatra Pravenec, Czechy, lata 60.Fotel, Tatra Pravenec, Czechy, lata 60.Fotel, Tatra Pravenec, Czechy, lata 60.Fotel, Tatra Pravenec, Czechy, lata 60.Fotel, Tatra Pravenec, Czechy, lata 60.
meble - fotele-Fotel, Tatra Pravenec, Czechy, lata 60.
Opis
Czechosłowacki fotel projektu Frantiska Jiraka dla Tatry Prevenc. Fotel pochodzi z połowy lat 60. Fotel o bardzo oryginalnej formie z podłokietnikami z giętej sklejki. Fotel jest w całości po renowacji. Stolarka została oczyszczona i zabezpieczona lakiero bejcą w kolorze ciemniejszego dębu. Siedzisko wykończone aksamitną tkaniną w głębokim oliwkowym kolorze. Niezwykła gratka dla kolekcjonera oraz osób, które chcą nadać charakteru stoim wnętrzom.

Nr przedmiotu : 2441908
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Fotel, Tatra Pravenec, Czechy, lata 60.

Bałwanki z gałganków

2500,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu