Mariia Pasiechko

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Mariia Pasiechko – inżynier z wykształcenia, artysta z natury. Wiedzę techniczną łączy z wewnętrzną potrzebą przekazania emocji, uczuć, doznań. Służy jej do tego mały kawałek mosiądzu, który artystka kształtuje za pomocą narzędzi ręcznych, zachowując tradycje dawnej sztuki jubilerstwa. Podstawy tego zawodu poznała 5 lat temu w warsztacie wrocławskiego złotnika. Od tamtego czasu - dosłownie - doszlifowuje umiejętności we własnej domowej pracowni, pozostając wierną roślinnym motywom, które od zawsze były dla Marii główną inspiracją.

 

OPINIE Mariia Pasiechko

m*******a
★★★★★

Kolczyki-dzwonki przepiękne.
P*****J
★★★★★

Pierścionek bardzo ładny i delikatny. Osoba obdarowana jest zadowolona z prezentu. Pierścionek wysłany szybko. Polecam projektanta oraz jego wyroby.
l*****t
★★★★★

Cudny pierścionek, jak wszystko co wychodzi spod rąk Marii. Mogłabym pisać elaboraty na Jej cześć, ale wystarczy jedno spojrzenie na jej dzieła - przepiękna biżuteria :)
l*****t
★★★★★

Moja najulubieńsza projektantka ever! Przepiękna biżuteria, jedyna w swoim rodzaju - kobieca, subtelna, wręcz eteryczna, tak różna od wszystkiego dookoła. Uwielbiam!
c*****r
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
kolekcje
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu