Lucky Dress Atelier

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Suknie ślubne szyte na miarę. Artystyczne szycie sukien ślubnych na miarę. Możesz zamówić suknię ślubną w następujących wariantach: 1) Gotowy projekt (rokrocznie przygotowujemy nową kolekcję) 2) Gotowy projekt z możliwością wprowadzenia personalizacji (możesz dowolnie zmieniać koronki, długość rękawów, rodzaje dekoltów itd. itp.) 3) Możesz zaprojektować razem z nami swój indywidualny projekt sukni ślubnej Co najważniejsze, cały projekt może przebiegać zupełnie on-line. Z powodzeniem szyjemy suknie ślubne na miarę dla Panien Młodych z USA, Kanady czy Korei Południowej.

 
lucky-dress-atelier-sklep.jpg

Wywiad z Lucky Dress Atelier

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Kiedy rozmawiałam z koleżankami na temat sukien ślubnych wiele z nich skarżyło się, że w salonach suknie ślubne są ciężkie (niektóre suknie mogą ważyć nawet 5 kg) a materiały nieprzyjemne w dotyku. Co więcej nie można wprowadzić w nich żadnych zmian. Model musiał być identyczny. Dlatego postanowiłam stworzyć markę w której, to Panny Młode mają decydujący głos. Mogą wyrazić swoje pragnienia i życzenia. Jeśli chcą połączyć spódnicę jednej sukni z górą innej, to dlaczego tego nie zrobić? W końcu dzień ślubu to jeden z ważniejszych dni w życiu kobiety. W tym dniu chcemy wyglądać po prostu pięknie! Szycie na miarę spersonalizowanych sukien ślubnych pozwala wyrazić siebie i swoje marzenia własnie w finalnym projekcie sukni ślubnej.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Lucky Dress Atelier to po prostu szczęśliwa sukienka. Dzień ślubu jak już mówiłam wcześniej, to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu każdej kobiety, a idealnie skrojona suknia ślubna dopasowana nie tylko do figury Panny Młodej ale i jej charakteru, to przepis na szczęśliwy dzień.
 

lucky-dress-atelier-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Uwielbiam moment ostatniej przymiarki, kiedy na twarzy Panny Młodej widać promienny uśmiech lub łzy szczęścia. To sprawia mi największą satysfakcję. Przy szyciu sukien ślubnych na odległość (online), gdy nie mam kontaktu fizycznego z Panną Młodą, ogromną radość sprawia mi informacja zwrotna, że suknia została wykonana idealnie, że nie trzeba wprowadzać żadnych poprawek. No i te ilości zdjęć, które potem otrzymuję z dnia ślubu moich Panien Młodych! To sprawia mi ogromną radość, dzięki temu wiem, że to co robię ma sens!
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Mam kilka modeli, które Panny Młode uwielbiają. Dzięki temu, że można je dowolnie modyfikować stanowią idealną bazę do efektu końcowego wymarzonego przez Pannę Młodą. To na przykład modele: Palmyra III, Era, Callisfenia, Daria i wiele innych.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Korzystam tylko z najlepszych jakościowo materiałów, które dopasowujemy do charakteru ślubu. Korzystam z naturalnych materiałów jak wiskoza czy jedwab, chętnie wykorzystuje też mieszanki różnych tkanin jednak muszą one przepuszczać powietrze. Koronki, z których korzystam to wysokiej jakości koronki z Francji jak chantilly lub alencon, ale chętnie zamawiam też materiały z mniejszych pracowni rozsianych po całym świecie, dzięki temu wiem, że trafiają do mnie na prawdę idealne materiały, które są przewiewne i delikatne w dotyku. 
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Oczywiście! Większość moich projektów można dowolnie modyfikować. Dzięki temu spełniam marzenia przyszłych Panien Młodych. Można dowolnie zmieniać koronki, materiały, kolory materiałów, długości trenów czy rękawków. Wszystko o czym marzysz, o ile pozwala na to techniczne wykonanie, można zmienić. Co więcej suknia jest idealnie dobrana do sylwetki, co idealnie podkreśla atuty przyszłej Panny Młodej.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Miałam kilka takich zamówień, jednak dyskrecja to też podstawa mojej pracy. Dzięki temu budzę zaufanie, to też sprawia, że każdy może do mnie przyjść ze swoim wyobrażeniem, a ja ten projekt po prostu zrealizuję. Mogę natomiast powiedzieć, że najbardziej nietypowe państwo do, którego trafiło moje zamówienie to - Korea Południowa. 
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Panny Młode są zachwycone jakością materiałów, wygodą, lekkością oraz precyzyjnym wykonaniem sukien ślubnych. Pragną też by fason był idealnie dopasowany do ich sylwetki. W naszym atelier to codzienność. 
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy?
Inspiracje często pojawiają się w mojej głowie podczas snu. Zdarza się, że coś wywrze na mnie zachwyt, wówczas staram się do przełożyć do moich projektów. Czasem jest to rozgwieżdżone niebo, a czasem ukwiecona łąka, czasem piosenka a czasem smak jakiejś potrawy. Inspiracje są wszędzie, trzeba tylko nauczyć się je dostrzegać. 
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie...
1 - Porządne wieszaki na ubrania dostosowane do ramion
2 - Mała czarna
3 - Beżowy trencz
Dzień w pracy zaczynam od... 
Najpierw swoje kroki kieruję do pracowni gdzie witam się ze wszystkimi pracownikami, następnie ustalamy plan dnia podczas porannej kawy i krótkich plotek. Dobra atmosfera w pracy przekłada się na wszystkie jej aspekty, dlatego uważam to za punkt obowiązkowy. 
Nie wyobrażam sobie pracy bez...
dobrze zgranego i utalentowanego zespołu, no i może pysznej kawy i czegoś słodkiego. 

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu