LOVEnda

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Kwiaty to nasza miłość,pasja to nasze życie.Kiedy znajomi mówią, że mamy "zielone ręce" to wierzcie,że tak właśnie jest.Gdy zaczynają się zbiory lawendowe, to właściwie znikamy i nie ma nas dla świata.Ale właśnie wtedy-przez cały miesiąc,to kwiaty lawendy są całym naszym światem!Kochamy to co robimy,a nasze rośliny to czują i oddają nam...i Wam! to co mają w sobie najlepszego!A wierzcie że lawenda ma wiele do zaoferowania. Zakochajcie się z nami w Lawendzie :)

 

OPINIE LOVEnda

M*****N
★★★★★

Piękne zaproszenia! Polecam z całego serca :) Od razu wpadły mi w oko, bo wyróżniają się spośród innych:)
a*****z
★★★★★

Zamówiłam zaproszenia i jestem zachwycona. Są dokładnie takie jak sobie wymarzyłam, piękne i dopracowane. Dziękuję Lovenda. :)
k********r
★★★★★

Przepiękne zaproszenia. Niepowtarzalne i starannie wykonane. Polecam każdemu, kto ceni sobie wyjątkowe rzeczy:)
A*****Z
★★★★★

witam zakupiłam w firmie PAKAMERA suszoną lawende w woreczkach jestem bardzo zadowolona szybka przesyłka lawenda ładnie zapakowana w woreczki i intensywnie pachnie nie mam zastrzeżeń same pozytywy
m*****z
★★★★★

Zamówiłam u Lovendy zaproszenia na ślub, winietki i numery na stoły. Są przepiękne! Schludne i z klasą, każdy szczegół dopracowany. Współpracę także oceniam wysoko, całkowicie bezproblemowa. Polecam!
lovenda-sklep.jpg

Wywiad z LOVEnda

Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
LOVEnda powstała z potrzeby tworzenia, miłości do natury oraz chęci powrotu do pięknych polskich tradycji. 


Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Radość sprawia autentyczność. Wszystko robię ręcznie, zbieram rośliny, suszę, postarzam papiery naparami z ziół i korzeni, ręcznie wycinam, stempluję napisy, tnę sznurek. Nie szukam błyskotek, brokatów, szukam natury w najczystszej postaci. Żyję zgodnie z rytmem pór roku, nie ulepszam natury – żyję z nią w harmonii. Staram się niczego nie marnować. Wyhodowanie pięknych kwiatów wymaga w końcu dużo wysiłku i czasu. Mieszkając na wsi mocniej czuje się związek z naturą i obowiązek by o nią dbać. Tą dbałość i troskę zobaczycie odnajdziecie w moich produktach. To daje prawdziwą radość!

lovenda-kontakt.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Tworzymy upominki na bazie lawendy oraz olejków i suszonych kwiatów innych roślin. Wykonujemy je z naturalnych surowców. Wszystkie składniki są ekologiczne i starannie skomponowane, a lawenda pochodzi z naszej eko plantacji. Nie próbujemy ulepszać natury sztucznymi aromatami i jaskrawymi barwnikami. Kolory i zapachy produktów uzyskujemy z maceratu lawendowego, suszonych oraz mielonych kwiatów polnych oraz z naturalnych olejków kwiatowych o zniewalających aromatach.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Produkty lawendowe i kwiatowe powstają w mojej małej pracowni, by uświetnić najpiękniejszy dzień w życiu wielu wspaniałych par młodych. Oferuję pełną gamę ekologicznej papeterii ślubnej: winietki imienne, zawieszki na alkohol, menu, numery stołów, tablice z układem stołów i gości, podziękowania, zawiadomienia, RSVP, Save the Date i inne. Dodatki świetnie uzupełniają zaproszenia ślubne z kwiatami, więc możemy stworzyć oprawę ślubu i wesela w jednolitym stylu, dopasowanym do Państwa potrzeb. Razem stworzymy coś naprawdę Pięknego ! 
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
LOVEndowe wytwory trafiają w ręce ciekawych świata osób. Wierzę mocno, że osoby poszukujące szeroko pojętego rękodzieła ,to ludzie wyjątkowi. Fajnie że doceniana jest oryginalność, staranne wykonanie. Zmieniamy się...my Polacy. Zaczęliśmy zwracać uwagę na jakość, na pochodzenie i skład produktów. Chcemy otaczać się pięknymi, unikalnymi przedmiotami. Wiemy że zasługujemy na to co najlepsze i nie wahamy się po to sięgać. 
Czym zaskakują Cię klienci?
Ogromną otwartością,życzliwością a przede wszystkim wdzięcznością
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy?
Chyba twórcze myślenie mam we krwi :) Inspiruje mnie dosłownie wszystko: spacer po lesie, film przyrodniczy, kolorowe ubranie mijanej na ulicy osoby. Jak żyje się blisko natury, spędza czas na pracy twórczej to świat chyba postrzega się inaczej, inspirować może wszystko. I to jest właśnie piękne!

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu