LATORI

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

LATORI to polska marka odzieżowa, która powstała z myślą o wszystkich ceniących sobie wygodę, a zarazem niepowtarzalny styl i najwyższą jakość. Nasze ubrania tworzone są z pasją i dbałością o każdy szczegół.

 
latori-7628.jpg

Wywiad z LATORI

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Pomysł pojawił się kiedy byłam jeszcze dzieckiem. Marzyłam o tym, aby w przyszłości robić to co kocham najbardziej, lecz wtedy było to bardzo odległe. Będąc nastalotką gdy poczyłam się już troche pewniej szyłam już dla siebie oraz całej rodziny. Później dla sąsiadek , koleżanek oraz dalszych znajomych. To utwierdziło mnie w tym, że jest to moja droga. Po latach spełniłam swoje marzenie i uadło mi się założyć LATORI.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radość  daje mi zadowolenie klienta. We wszystko co robię wkładam dużo serca . Jest mi bardzo miło kiedy to zostaje docenione .
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Najchetniej korzystam z materiałów, które idealnie układają się na gotowych wyrobach. Uwielbiam pracować na tkaninach i dzianinach produkowanych w Polsce gdyż jestem pewna, że będą najwyższej jakości.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Każdy projekt powstaje inaczej. Jeden szybciej, drugi wolniej. Zawsze jednak zaczynam od rysunku i doboru odpowiedniej tkaniny. Następnie robię szablon, z ktróego szyję próbny wzór. Jeżeli wszystko jest ok rozstopniowuje szablony. Po tym procesie model jest gotowy do sprzedaży.

latori-7341.jpg

Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Naszą odzież mogą nosić kobiety praktycznie w każdym wieku, dlatego, że staram się tworzyć wzory tak, aby trafić w gusta ja najszerszgo grona klientek.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Większośc modeli z naszych kolekcji można personalizować. Rozumiemy, że każda z naszych klientek ma rożne wymagania więc staramy się im sprostać.. Zdarza się jednak, że potrzeba skrócić przedłużyć, zwęźić, bądź poszerzyć sukienkę w miescu gdzie zażyczy sobie klient, bądź wynika to z przesłanych nam wymiarów.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Jest to zdecydowanie jakość produktu, oraz ewentualną możliwość personalizacji do konkretnego rodzaju sylwteki.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Idealny klient to taki, który wie czego oczekuje od produktu i jest pewny swojego wyboru.
Czym zaskakują Cię klienci?
Klienci zaskakują nas pomysłami i sugestiami co do wyglądu, fasonów i rozmiarów naszych produktów. Dzieki tym sugestią możemy cały czas udoskonalać naszą odzież tak, aby sprostać wymaganiom i zadowolić naszych klientów.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje?
Inspiruje się wszystkim co znajduje się dookoła mnie.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Zazwyczaj stawiam na wygodę. Dlatego w moich projektach tak bardzo zwracam uwagę na idealny krój.
Dzień w pracy zaczynam od... gorącej kawy.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... motywacji do dalszego działania. Bez motywacji nie ma inspiracji.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu