Krzanoo

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

KRZANOO ART - autorska pracownia Daniela Krzanowskiego, dostępna już teraz na pakamera! Znajdziesz tutaj różnorodne i niebanalne (najnowsze, ale też z lat ubiegłych) obrazy, grafiki oraz ilustracje wykonane w nowatorskiej technice malarstwa cyfrowego "Digital Painting". Wszystkie obrazy profesjonalnie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły, oraz z zachowaniem najwyższej jakości! Dzieła sygnowane przez autora, jedynie w serii limitowanej! Więcej produktów niebawem!

 

OPINIE Krzanoo

k****1
★★★★★

Świetne obrazy. Oryginalne połączenie nowoczesności z folklorem. Jakość wykonania, kolory, ogóle wrażenie na 6. Terminowa dostawa. Dzięki wielkie dla artysty. Już czekamy na jego nowe prace ;)
S*****a
★★★★★

uwielbiam prace tego artysty, poprawiaja mi humor kazdego dnia :) powoli staję sie kolekcjonerką .
M********a
★★★★★

Obraz piękny! Super prezentuje się na ścianie. Oryginalny, kolorowy, ciekawy.
e**g
★★★★★

Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Wszystko zgodne z opisem.
a*****r
★★★★★

Sama przyjemność robić tu zakupy! Super kontakt, zależało mi aby otrzymać przesyłkę jak najszybciej i dzięki wielkiej życzliwości projektanta i sprzedających udało się to z dnia na dzień :) Dziękuję!

Wywiad z Krzanoo

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Stworzenie własnej marki nie było celem samym w sobie. To zdecydowanie pochodna swoich twórczych dążeń i rozwijania w sobie talentu. 
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa właściwie pochodzi od nazwiska.  Jak ja to mowie: Krzanoo to ja, a Art to o mnie :) 
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Właściwie rysunek i malarstwo to nieodłączni towarzysze mojego dotychczasowego życia. To właśnie na studiach, za sprawą pracy w programach komputerowych całkiem przypadkowo odkryłem malarstwo cyfrowe , które pochłonęło mnie bez reszty i dziś stanowi główną formę mojego artystycznego wyrazu. 
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Myślę, że największą frajdą jest możliwość wyrażania siebie, dzieleniem się z innymi tym co Twoje. Nie da się również ukryć, że to strasznie fajne uczucie kiedy Twoja pasja staje się Twoją pracą. Myślę, że mam fajnego szefa - ale i na to wszystko ciężko pracowałem. 

Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Wolałbym unikać określenia hit sprzedażowy. Owszem są obrazy których sprzedałem więcej, ale chyba to bardziej kwestia wrażliwości kupujących, aniżeli statystyka. :)
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Wirtualnych, które zamieniam w materialne! ;) 
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Główny proces twórczy zachodzi w mojej głowie, to w niej zapada główny koncept i to ona pomaga w realizacji. Obrazy początkowo szkicuje na kartce papieru, a następnie projekt ląduje w komputerze. Tam odbywa się cała reszta twórczego procesu przy pomocy tabletu graficznego i wirtualnych pędzli. Następnie ukończone obrazy są nadrukowywane na specjalnie przeznaczone do tego płótno, które naciągane jest na drewniany blejtram. Tak wykonany obraz gotowy jest do powieszenia.  :)
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Moje obrazy są elementem dekoracji wnętrz. Staram się dzięki nim nadać wnętrzom zdecydowanie więcej koloru, ale i charakteru. To niesamowite, że jeden obraz potrafi czasem kompletnie odmienić wnętrze i podkreślić jego piękno. 
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Tak :) Maluje również obrazy na zamówienie :) Są to głównie portrety dzieci, rodziców, współmałżonków, narzeczonych czy przyjaciół, a także domowych pupili. Zdarza się również malować konkretną wizje danej osoby, ale nie jest to najłatwiejsze zadanie :) Konkretne zamówienia stanowią bardzo często prezent ślubny, komunijny, czy np urodzinowy.  Najbardziej nietypowe zamówienie? Portret 16 osobowej rodziny :) Wszystkich na jednym płótnie :) 
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...Każdy, który według mnie będzie warty pochwalenia się całemu światu :) 
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach? Wydaje mi się, że na pomysłowość i oryginalność! 
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta Moim odbiorcom jest każdy kto chce mieć mój obraz w swoim domu  ;) Ale opisując klienta dokładniej - w 99% przypadków są to kobiety :) Czym zaskakują Cię klienci? Bardzo często pomysłami :)  Niekiedy  przy pomysłach klientów i ich wizjach uświadamiam sobie, ze twórcze myślenie jest mi dość dalekie :)  Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy? Moje cele i marzenia :)
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? Inspiracją jest każdy kogo uznam za godnego naśladowania ;)  i wszystko co naśladowania godne! 
Jaki jest Twój styl na co dzień?  Zdecydowanie nie garnitur!  3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie...Pędzli, farb i papieru :)
Dzień w pracy zaczynam od... nie będę oryginalny -  Mocnej Kawy
Nie wyobrażam sobie pracy bez...Koloru! 

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu