KAMELEOO

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

KAMELEOO powstało w wyniku eksplozji energii i pomysłów, jakie zaprzątały ciało i głowę pewnego pozytywnie zakręconego człowieka od wielu, wielu lat... ale dopiero nabrały konkretnej formy i treści, gdy spotkał na swej drodze KObietę swojego życia. Ona niczym antyczna muza sprawiła, że wszystko zaczęło mieć swój sens i znaczenie. I tak pewnego zimowego popołudnia, gdy na niebie od kilku dni królował kolor szary, a słońce znane było tylko z opowieści, do głowy zawitał pomysł stworzenia marki ubrań, która będzie dawać ludziom radość, energię i wygodę. No i oczywiście te kolory, których w naszym klimacie czasami jest naprawdę niewiele. Dlatego też KAMELEOO często można zobaczyć w różnych miejscach kuli ziemskiej, gdyż z pasją zwiedzamy Świat i dzięki podróżom ładujemy baterie, oraz czerpiemy pomysły by w naszych projektach zawsze przemycić jakiś element miejsca, w którym byliśmy. Naszym wzorem jest kameleon, który potrafi idealnie dostosować się do otoczenia, dokładnie tak jak ubrania, które projektujemy. Zależy nam na tym by ubierać ludzi, którzy uwielbiają sport, taniec i podróże, ale także tych, którzy kochają wylegiwać się godzinami na kanapie z ulubioną książką w rękach. Nasze ubrania to idealne rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie swobodę, wygodę i efektowne wzornictwo. Zapraszamy Cię do naszego Świata, w którym nie ma miejsca na nudę - tylko uważaj Kameleoo uzależnia. Wymyślone, zaprojektowane i produkowane w Polsce z najwyższej jakości oddychających tkanin. KAMELEOO - Designed 4 Happy People!

 

OPINIE KAMELEOO

m*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie
B*****D
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam projektanta
n*****u
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
o********a
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam!
e*****n
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam gorąco!
kameleoo-9134.jpg

Wywiad z KAMELEOO

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Jak spoglądamy wstecz, to utwierdzamy się w przekonaniu, że nasze story stanowi idealne podłoże do scenariusza filmu z Hollywood. Jest uczucie, pasja, miłość, duża korporacja w tle i marzenie o stworzeniu czegoś swojego... no i jest oczywiście happyend. A wszystko zaczęło się od zupełnego przypadku, który spowodował szereg magicznych zdarzeń, bo połączył ze sobą dwoje zupełnie nieznanych sobie ludzi (Kingę i Maćka), którzy pochodzili z dwóch innych światów, a którzy odnaleźli w sobie miłość, wspólne pasje i chęć do stworzenia czegoś nowego (zarówno prywatnie i zawodowo). To wszystko spowodowało, że pewnego sierpniowego popołudnia, gdy snuliśmy plany o kolejnych podróżach, zdaliśmy sobie sprawę z tego, że chcielibyśmy zwiedzać Świat w super ciuchach, które sprawiają, że czujemy się komfortowo i świetnie wyglądamy. Do tego doszła jeszcze pasja związana z tańcem i zamiłowanie do sportu... i to wszystko złożyło się na to, że wymyśliliśmy KAMELEOO.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa firmy powstała jakieś pół roku po powstaniu pomysłu co chcemy robić. Był jeden z tych zimowych, ponurych dni gdy człowiek zapomina jak wygląda słońce i że na Ziemi jest więcej kolorów niż same odcienie szarości. Pamiętam, że zadzwoniłem do Żony i powiedziałem - "Kochanie powinniśmy robić coś co jest kolorowe i co potrafi dopasować się do każdych warunków - jak Kameleon". Było to takie chwilowe olśnienie, które zdefiniowało całkowicie profil naszej działalności i przyszłych projektów, które za chwilę miały ujrzeć światło dzienne.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy? Gdy już wiedzieliśmy co chcemy robić i jaki będzie profil działalności firmy zaczęliśmy robić research rynku i sprawdzać kto jest naszą potencjalną konkurencją, z kim warto podjąć współpracę i jak wyróżnić się na tle naprawdę ciekawych projektów (bo musimy przyznać, że nasza konkurencja naprawdę robi dobrą robotę, a to sprawia, że chcemy starać się jeszcze bardziej). Poznawanie się z rynkiem, nawiązywanie współpracy ze szwalniami etc. trwało prawie rok. Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy tworzyć, projektować i produkować w Polsce. Zależało nam na wysokiej jakości produkcie, nawet kosztem ceny, jaką można uzyskać przerzucając produkcję do Chin, czy Turcji.

kameleoo-1511.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Ten moment kiedy dostajemy wiadomość od Klienta, że produkt jest cudowny i, że będzie polecać go innym.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Nasz największy hit to seria legginsów Ziko Zakoo, które można dostać w wielu krojach i różnego rodzaju krojach - od klasycznych legginsów, przez biodrówki, po popularne tego lata kolarki, czyli krótkie legginsy.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej jakości oddychających tkanin, dzięki którym nasze ubrania noszą się jak druga skóra.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Naszym głównym celem jest projektować i szyć ubrania idealne do podróży, które sprawdzą się świetnie w trakcie długich lotów samolotem, przesiadek i transferów na lotniskach całego świata, a jednocześnie będą się rzucały w oczy i będą wywoływać uśmiech na twarzach innych. Zależy nam też by nasze ubrania dotarły do osób kochających taniec, jogę i fitness. Jednak nie skupiamy się wyłącznie na aspektach sportowych i promujemy też nasze produkty jako element stroju casual - legginsy Kameleoo + szpilki wyglądają cudowanie!
Najbardziej nietypowe zamówienie?
W trakcie realizacji, ale chyba do końca pozostanie naszą słodką tajemnicą.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu... cała marka Kameleoo to projekt, który był trzymany tak długo w ukryciu, że teraz wciąż mamy niedosyt chwalenia się nim!
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Nasi klienci mają problem, bo tak bardzo podobają im się nasze projekty, że nie mogą się zdecydować, który model wybrać i często wybierają kilka, a potem i tak ciągle twierdzą, że im mało.  Klienci zwracają uwagę na to co my - na jakość, na dobrą tkaninę i na... detale... bo u nas projekt zaczyna się na pierwszym szwie, a kończy na opakowaniu - tu wszystko musi być spójne.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Osoby kochające dobry design, wysokiej jakości materiały i nieszablonowe projekty, dzięki którym będą mogły wyróżnić się z tłumu. Tworzymy dla ludzi aktywnych, którzy kochają życie, podróże i wszystko to co sprawia radość i szczęście. Nasi klienci to osoby, którym zależy by wyglądać wyjątkowo i czuć się wyjątkowo.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... podróży!

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu